Stacje Shell kuszą kierowców rabatami. Tankujący paliwo będą mogli po taniości umyć auto

Polskie stacje Shell zachęcają kierowców do wzięcia udziału w drugiej odsłonie promocji związanej z myjniami na jej obiektach. Tym razem można otrzymać aż 7 zł rabatu na dowolny program myjni z wyjątkiem najtańszego Express. Akcja obowiązuje na wybranych stacjach w każdy dzień tygodnia, czyli także w weekendy aż do 16 czerwca 2024 r.

Myjnia Shell
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

O co chodzi w promocji „Tankuj i zyskuj”?

Jeszcze niedawno informowaliśmy o atrakcyjnych warunkach promocji pod hasłem „Myj i zyskuj”. Wówczas większość programów myjni umożliwiała rabatowanie paliw na stacjach Shell. Druga odsłona wiosennej kampanii nieco odwraca zależności w tej promocji, którą nazwano „Tankuj i zyskuj”. Chodzi w niej o to, że tankując dowolne paliwo zyskuje się kod zniżkowy na myjnię. Otrzymamy go zarówno wlewając do baku paliwo podstawowe, jak i premium z gamy Shell V-Power, które czyści do 100 proc. kluczowych części silnika i przywraca do 100 proc. jego osiągów1,2. Ulepszona formuła pomaga skuteczniej czyścić szkodliwe osady i może przyczynić się do niższego zużycia paliwa3.

Stacja Shell / Shell V-Power / Radomsko / tankowanie paliwa
fot. Shell

7 zł rabatu będzie obowiązywać na programy Ultra Błysk, Błysk, Super Extra, Extra, a także Standard. Z promocji wyłączono jedynie najprostszy program Express4,5. Warunkiem uzyskania kodu zniżkowego jest zatankowanie minimum 25 litrów tego samego paliwa. Samochodu nie trzeba koniecznie myć zaraz po tankowaniu, bo czas na jego wykorzystanie wynosi 14 dni (licząc od daty zakupu paliwa). Zatem graniczną datą będzie 30 czerwca br., jeśli zatankujemy w ostatni dzień promocji, czyli 16 czerwca.

Stacje Shell oferują bezpieczne i skuteczne myjnie

Z promocji można skorzystać dowolną liczbę razy. Oznacza to, że każde tankowanie spełniające warunki akcji będzie nagradzane kodem zniżkowym. Otrzymamy go przy kasie i nie jest do tego potrzebne członkostwo w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. To oczywiście opłaca się z wielu względów, a wirtualną kartę można zyskać w kilka minut przez smartfona. Warto wiedzieć, że programy nowoczesnej myjni samochodowej na stacjach Shell, oferują skuteczne i bezpieczne dla lakieru środki czyszczące.

Myjnia na stacji Shell / tańsze paliwo za mycie / promocja
fot. Shell

Samochód utrzymany w czystości nie tylko zyskuje na estetyce, ale również wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W Shell zdajemy sobie z tego sprawę i przywiązujemy do tego szczególną wagę. Zdecydowaliśmy się uczynić rutynowe czynności, takie jak korzystanie z myjni, jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla kierowców – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Z promocji można skorzystać na wybranych stacjach Shell w Polsce. Ich dokładna lista jest przedstawiona tutaj (plik PDF). Regulamin promocji udostępniono na oficjalnej stronie sieci, czyli www.shell.pl.

Przypisy

1 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

2 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

3 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnik, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

4 – Najniższa cena z sieci z ostatnich 30 dni przed obniżką myjni biorących udział w promocji wynosiła: Ultra Błysk: 39,99 zł, Błysk: 37,99 zł, Super Extra: 34,99 zł, Extra: 29,99 zł, Standard: 24,99 zł.

5 – Dostępne programy myjni mogą się różnić w ofertach poszczególnych stacji.

Przeczytaj również