Po raz pierwszy w Polsce można kupić kamerki samochodowe z aż 3-letnią gwarancją. Jest duży wybór

Od 1 stycznia 2024 r. wideorejestratory popularnego w Polsce producenta Mio oferuje się z 3-letnią gwarancją. To pierwszy raz, gdy jakikolwiek producent tego typu urządzeń oferuje na polskim rynku tak długą ochronę. Znane z wysokiej jakości Mio przekonuje, że jego produkty mogą działać niezawodnie znacznie dłużej.

Kamerki Mio / 3 lata gwarancji
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Mio.

Długa gwarancja kamerki to nie przypadek

Kamerki samochodowe są coraz popularniejsze w Polsce. Wybór jest dość duży, zwłaszcza gdy szukamy rozwiązania budżetowego. Tu w parze nie zawsze idzie jakość, co nieprzypadkowo sprawia, że gwarancję przyznaje się zazwyczaj na 1-2 lata. Inną sprawą jest oczywiście prawdopodobne rozczarowanie z widocznych, a raczej niewidocznych detali na nagraniach. Dotyczy to zwłaszcza złych warunków oświetleniowych.

3 lata gwarancji na kamerki Mio
Mio jako pierwsze w Polsce oferuje aż 3 lata gwarancji na wideorejestratory. // graf. Mio

Wideorejestratory Mio od dłuższego czasu mają opinię dobrze radzących sobie w trudnych warunkach. Dodatkowo wyposażono je w wiele innowacyjnych rozwiązań. Nie chodzi tu tylko o to, co wpływa na wysoką jakość rejestrowanego obrazu. To także takie dodatki jak ostrzeganie przed fotoradarami, nowoczesna łączność czy zaawansowany tryb parkingowy. W ubiegłym roku wideorejestrator Mio MiVue 955WD zostały nagrodzony pierwszym miejscem w plebiscycie The Best of Moto 2023.

Na co będzie 3 lata gwarancji?

Teraz Mio odróżnia się od konkurencji także długością gwarancji. 3-letnia ochrona obejmuje wszystkie urządzenia z portfolio Mio wraz z ich bateriami. Gwarancja dotyczy też zasilacza trybu parkingowego Mio Smartbox III. „Dla Mio najważniejsza jest jakość” – przekonuje w komunikacie firma. „Każdy produkt w czasie od projektu do produkcji zostaje poddany aż 50 szczegółowym testom. Ich celem jest zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości oraz niezawodnych kamer samochodowych” – opisują.

Przeczytaj również