Od 21 czerwca Shell przywraca wakacyjne zniżki na paliwo. "Podróże z rabatami" taniej nawet o 40 groszy na litrze na wybrane paliwa

Sieć Shell ogłosiła, że od 21 czerwca do 15 września 2024 r.1 w Polsce codziennie będzie obowiązywać promocja na wybrane paliwa pod hasłem „Podróże z rabatami”. Dzięki niej kierowcy zatankują diesel lub benzynę taniej nawet o 40 groszy na litrze na oznaczonych stacjach Shell. Poznaliśmy już zasady przyznawania zniżek, które obejmują także LPG.

Stacje paliw Shell
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

Ile rabatu na paliwo daje Shell?

Na rabaty mogą liczyć uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Maksymalny rabat 40 gr na litrze otrzymają klubowicze tankujący paliwo premium Shell V-Power 95 (benzyna) lub Shell V-Power Diesel (olej napędowy). Paliwa podstawowe jak benzyna Shell FuelSave 95 czy olej napędowy Shell FuelSave Diesel będą miały naliczany 20-groszowy rabat od stawki na pylonie2. Na Shell AutoGas, czyli LPG będzie można uzyskać rabat 10 groszy na litrze3. Z akcji wyłączono jedynie 100-oktanową benzynę premium Shell V-Power Racing.

Największy rabat na najwyższej jakości paliwa premium to dobra wiadomość dla kierowców, a jeszcze lepsza dla ich samochodów. Ulepszona formuła paliw premium Shell V-Power pomaga wyczyścić do 100 proc. kluczowych części silnika i przywrócić do 100 proc. jego osiągów4,5. Tak oczyszczony i zabezpieczony przed powstawaniem nowych osadów układ może odwdzięczyć się też niższym zużyciem paliwa6. Nie bez przyczyny za regularnie weryfikowaną jakość paliw Shell V-Power ręczą m.in. Scuderia Ferrari czy BMW M.

Stacja Shell / Shell V-Power / Radomsko / tankowanie paliwa
fot. Shell

O czym trzeba pamiętać korzystając z promocji „Podróże z rabatami”?

Naliczenie rabatu będzie możliwe od minimum 10 litrów zatankowanego paliwa. Podczas jednej transakcji po promocyjnej stawce można rozliczyć nie więcej niż 60 litrów. Każdy litr powyżej limitu będzie rozliczany po cenie danego paliwa obowiązującej na stacji, na której dokonywany jest zakup paliwa. Oczywiście, z obniżek skorzystamy dowolną liczbę razy w okresie trwania promocji. Warto też podkreślić, że dołączenie do programu Shell ClubSmart jest wyjątkowo proste. Wystarczy pobrać aplikację Shell z AppStore lub Google Play i przeklikać krótki proces rejestracji. Tam wygenerujemy wirtualną kartę lojalnościową lub dodamy tę już posiadaną (numer plastikowej).

Korzystanie ze zniżek można łączyć ze zbieraniem punktów w Shell ClubSmart. Te zaś można wykorzystać potem na jeszcze większe obniżenie rachunku za paliwo. Każde 100 punktów to 1 zł do wykorzystania (o chęci rozliczenia puntami trzeba najpierw poinformować sprzedawcę przy kasie). Rabat będzie naliczony po zeskanowaniu karty plastikowej lub wirtualnej aplikacji Shell ClubSmart. Z promocji nie skorzystamy, jeśli podczas transakcji użyjemy karty paliwowej lub Karty Dużej Rodziny (promocja nie łączy się z innymi).

Doceniamy naszych lojalnych klientów i dążymy do zapewnienia im najlepszej oferty. Członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart oprócz rabatów na paliwo mogą zbierać punkty i płacić nimi za paliwo oraz zakupy na stacjach Shell, wymieniać je na vouchery online czy cieszyć się specjalnymi ofertami – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Dokładny regulamin promocji oraz listę stacji, na których skorzystamy z akcji „Podróże z rabatami” znajdziemy na stronie www.shell.pl.

Trwa też inna promocja

Do 1 września 2024 r. działa też loteria „Podróże marzeń z Shell”. Można w niej wygrać m.in. kampera Volkswagena California 6.1 Ocean, skutery Romet RETRO 125 czy karty podarunkowe Shell. Wystarczy zatankować samochód na stacji Shell minimum 25 litrami dowolnego paliwa lub zrobić zakupy na stacji za minimum 30 zł (z wyłączeniem mocnego alkoholu, wyrobów tytoniowych i farmaceutycznych). Wówczas dostaniemy zdrapkę z unikalnym kodem, który umożliwi nam udział w losowaniu nagród. Zatankowanie paliw podstawowych, czyli benzyny Shell FuelSave 95, oleju napędowego Shell FuelSave Diesel i LPG Shell AutoGas uprawnia do odbioru jednej zdrapki. Natomiast za zakup minimum 25 litrów paliw premium (Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing) dostaje się dwa kupony z kodem.

Przypisy

1 – Akcja promocyjna obowiązuje od 21.06.2024 r. do 15.09.2024 r. na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi i jest przeznaczona tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy dokonać zakupu minimum 10 litrów wybranego, jednego rodzaju paliwa (Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel, Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel, Shell AutoGas) do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra podczas jednej transakcji oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Z akcji promocyjnej wyłączone jest paliwo premium Shell V-Power Racing. Rabat przyznawany jest na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa podczas jednej transakcji. Oferta obowiązuje 7 dni w tygodniu. Z oferty można skorzystać dowolną liczbę razy, z dowolną częstotliwością, bez limitu liczby tankowań. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz Karty Dużej Rodziny. Szczegóły akcji promocyjnej w Regulaminie oraz na www.shell.pl.

2 – Najniższa cena z sieci z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki wynosiła: Shell V-Power 95 – 5,73 zł/l, Shell V-Power Diesel – 5,56 zł/l, Shell FuelSave 95 – 5,37 zł/l, Shell FuelSave Diesel – 5,25 zł/l, Shell AutoGas – 1,81 zł/l.

3 – Rabat naliczany jest od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na wybranej Stacji Shell.

4 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

5 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

6 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnik, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również