Na koszt BMW proszę! Jeśli kupisz nową bawarę, to przez 2 lata ze stacji możesz odjeżdżać bez płacenia pieniędzy

Na koszt BMW proszę! Jeśli kupisz nową bawarę, to przez 2 lata ze stacji możesz odjeżdżać bez płacenia pieniędzy

Elektryczne BMW

Podaj dalej

BMW ogłosiło rewelacyjną promocję na najnowocześniejsze samochody. Zgodnie z zapowiedzią, po zakupie nowej beemki z promocyjnej gamy, przez 2 lata można korzystać ze stacji bez płacenia. Ten zabieg ma ośmielić klientów do kupowania najnowszych BMW.

Jak skorzystać z promocji?

Tę atrakcyjną ofertę ograniczono terytorialnie i modelowo. Dotyczy ona modeli BMW iX xDrive50, BMW i4 eDrive40 oraz BMW i4 M50. Zgodnie z regulaminem promocji, przez okres 2 lat nabywcy tych aut otrzymują darmowe, 30-minutowe sesje ładowania na stacjach. Jest to możliwe dzięki podpisaniu umowy między BMW a firmą Electrify America, który naładuje nowe BMW… na koszt BMW.

BMW i4
fot. BMW

Wymienione modele od marca będą dostępne w salonach sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tylko na terytorium USA można skorzystać z tej wyjątkowej promocji. Korzystanie z darmowego ładowania nie wymaga żadnych dopłat. Wydany samochód od dnia zakupu jest zarejestrowany w systemie Electrify America. Dzięki temu już tego samego dnia można za darmo naładować się na jednej z 3000 ładowarek tej sieci.

„Współpraca z Electrify America to kolejny krok na naszej drodze ku zrównoważonej przyszłości” – powiedział Sebastian Mackensen, prezes i dyrektor generalny BMW of North America. „Dostępność ładowania to kluczowa cecha w przypadku pojazdów elektrycznych. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom dostęp do szybkiego, niedrogiego i wygodnego ładowania, ponieważ wprowadzamy nową generację całkowicie elektrycznych BMW”.

BMW iX
fot. BMW

Co oferuje amerykańska sieć?

Electrify America obsługuje największą w Ameryce otwartą sieć ultraszybkich ładowarek. Te są w stanie dostarczyć prąd z mocą od 150 kW do 350 kW. Dzięki temu BMW iX może odzyskać zasięg nawet 145 km w 10 minut. Tymczasem BMW i4 po takim czasie uzupełniania energii, może wybrać się w podróż na dystansie 174 km.

Właściciele będą mogli znaleźć najbliższą lub najwygodniejszą stację ładowania, korzystając z aplikacji myBMWapp lub Electrify America. Aplikacje pozwolą również kierowcom określić, czy ładowarki są dostępne i otrzymać instrukcje, jak się tam dostać.

BMW iX ładowanie
fot. BMW

„To bardzo ekscytujący czas, ponieważ coraz więcej kierowców zwraca się w stronę e-mobilności, aby podróżować po mieście i kraju” – powiedział Giovanni Palazzo, prezes i dyrektor generalny Electrify America. „Nasza sieć ultraszybkich ładowarek od wybrzeża do wybrzeża powiększa się z każdym tygodniem o kolejne stacje ładowania, które są gotowe na przyjęcie nowych właścicieli pojazdów elektrycznych BMW. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak prestiżową marką motoryzacyjną”.

Źródło: BMW / Electrify America

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News