Do kiedy potrwa promocja na stacjach Shell? Kierowcy powinni to zapamiętać

Dystrybutor Shell / stacja paliw / promocja
Podaj dalej

Promocja „Shell V-Power napędza korzyści” pozwala uczestnikom programu lojalnościowego zdobycie nawet 3 razy więcej punktów niż zazwyczaj1. To gratka dla kierowców, bo im więcej punktów, tym często większe benefity dla kierowców. Jednak ta akcja zbliża się już do końca, bo jej ostateczny termin wyznaczono na 31 maja 2024 r.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

Jak działa ta promocja?

Punkty w programie lojalnościowym Shell ClubSmart są lubiane przez kierowców, bo szybko dają wymierne korzyści. Można nimi zapłacić za paliwo lub produkty gastronomiczne, a także zdobyć ciekawe vouchery online. Tym bardziej zmotoryzowanych ucieszyła promocja „Shell V-Power napędza korzyści”, która obowiązuje we wszystkie dni tygodnia. Jednak w nie każdy tak samo.

Shell V-Power napędza korzyści
materiał promocyjny Shell

Ta promocja nagradza kierowców tankujących benzynę premium Shell V-Power 95 lub olej napędowy premium Shell V-Power Diesel. Od poniedziałku do piątku każdy litr tego paliwa przekłada się na doliczenie aż 3 punktów do naszego konta Shell ClubSmart. Jednak co niedzielę ta premia wynosi aż 6 punktów za litr, czyli 3 razy więcej niż bez promocji. Warto się zatem pospieszyć, bo zwłaszcza tych niedziel w maju pozostało niewiele.

Z promocji skorzystamy na wszystkich stacjach paliw Shell w Polsce oprócz samoobsługowych (aktualna lista tutaj). Nie ma żadnego limitu dotyczącego litrów czy liczby tankowań. Na wspomnianych zasadach zyskamy dokładnie tyle, ile zatankujemy paliw premium w maju. W akcji nie bierze udziału sportowa benzyna, czyli Shell V-Power Racing, a także paliwa podstawowe. Korzystanie ze zniżek na Kartę Dużej Rodziny uprawnia do zdobywania bonusowych punktów w promocji „Shell V-Power napędza korzyści”.

Paliwa premium Shell V-Power to nie tylko dodatkowe punkty

Korzyści ze stosowania paliw premium z gamy Shell V-Power zobaczymy nie tylko na naszym koncie punktowym Shell ClubSmart. Wiele osób przekona się o tym porównując jak pracuje silnik po zatankowaniu Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. Wśród zalet należy wymienić chociażby możliwe niższe zużycie paliwa2, które jest efektem działania specjalnej formuły paliw premium. Te czyszczą ze szkodliwych osadów aż do 100 proc. kluczowych elementów silnika i układu paliwowego.

Stacje paliw Shell
fot. Shell

Brak zanieczyszczeń przekłada się też na efektywniejsze spalanie. Tym samym paliwa Shell V-Power dają szansę na przywrócenie do 100 proc. osiągów silnika3,4. Czasem wystarczy jedno tankowanie, aby samochód miał „ciąg” jak dawniej. Warto wiedzieć, że na przestrzeni lat jakość i wydajność paliw Shell V-Power jest stale weryfikowana i udoskonalana. Polecają je tacy giganci motoryzacyjni jak Ferrari czy BMW M, dla których osiągi są szczególnie ważne.

Do Shell ClubSmart dołączysz nawet przez smartfona

Korzystanie ze zniżek, ofert specjalnych i wielu innych promocji w ramach Shell ClubSmart można rozpocząć dosłownie w kilka minut. Wystarczy pobrać darmową aplikację Shell na systemy Android lub iOS i w kilku krokach zatwierdzić rejestrację. W apce otrzymujemy wirtualną kartę Shell ClubSmart, którą od razu możemy zeskanować przy kasie. Do aplikacji warto zaglądać regularnie, bowiem pojawiają się tam regularnie dodatkowe promocje tylko dla klubowiczów.

Więcej informacji o programie lojalnościowym Shell ClubSmart znajdziesz tutaj.

Przypisy

1 – Oferta 3 razy więcej punktów dla Klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje od 1.04.2024 do 31.05.2024 na wybranych stacjach Shell, oznaczonych materiałami promocyjnymi. Oferta obowiązuje na paliwa Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power 95. Od poniedziałku do soboty za każdy litr paliw biorących udział w akcji naliczane są 3 punkty Shell ClubSmart, a w niedzielę 6 punktów Shell ClubSmart. Paliwo Shell V-Power Racing nie bierze udziału w ofercie. Z oferty można skorzystać wielokrotnie, skanując kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem zakupu.

2 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnik, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

3 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

4 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również