Niesamowite zdarzenie na pasach. Ta kobieta jest prawdziwym bohaterem

Niesamowite zdarzenie na pasach. Ta kobieta jest prawdziwym bohaterem

zebpacr84

Podaj dalej

Zapewne wszyscy kiedyś słyszeli powiedzenie „nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny” — cóż, wydaje się, że niektórzy bohaterowie noszą przynajmniej poncza. Funkcjonariuszka policji w stanie Maryland kpr. Annette Goodyear została okrzyknięta bohaterką po tym, jak zapobiegła potrąceniu ucznia przez pędzący samochód. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu miejskiego.

To zdarzenie miało miejsce 5 lutego w północnym Maryland w USA. Kierowca Pontiaca Grand Prix przekroczył dozwoloną prędkość w strefie szkolnej i na mokrej nawierzchni nie zdążył wyhamować przed pasami. Na szczęście ruchem w tym miejscu kierowała kpr. Annette Goodyear. Kobieta dosłownie w ostatniej chwili uratowała przed potrąceniem uczennicę pobliskiej szkoły.

Sytuacja jest co najmniej dziwna, bowiem Goodyer odpowiednio wcześniej sygnalizowała kierowcy, żeby ten zwolnił. Jak się później okazało, kobieta prowadząca Pontiaca była zajęty czymś innym, niż patrzeniem na drogę. Policjantka została tylko lekko poturbowana i jeszcze tego samego dnia opuściła szpital.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News