Bugatti Veyron Christiano Ronaldo skasowany. Co z gwiazdą Manchesteru United?

Bugatti Veyron Christiano Ronaldo skasowany. Co z gwiazdą Manchesteru United?

cristiano ronlado braki paliwo

Podaj dalej

Cristiano Ronaldo słynie nie tylko ze swojej znakomitej gry w piłkę nożną, ale także z zamiłowania do wyjątkowych samochodów. W garażu piłkarza znajdują się takie maszyny jak m.in. McLaren Senna, Ferrari F12tdf, Maserati GranCabrio, Bentley Continental GT, Audi R8 i Bugatti Veyron Super Sport. Niestety ten ostatni, wart majątek supersamochód został w poniedziałek rozbity.

Jak podaje The Sun, Cristiano Ronaldo przebywa aktualnie ze swoją świtą na Majorce. W trakcie podróży w kolumnie kilku aut, Veyron prowadzony przez jednego z ochroniarzy CR7 wypadł z drogi i uderzył w mur znajdujący się na poboczu drogi.

Jak twierdzą świadkowie, kierowca za szybko wszedł w zakręt i nie opanował 1200-konnego „potwora”. Na szczęście w tym czasie Ronaldo podróżował w innym samochodzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Zdjęcia udostępnione przez The Sun w Internecie nie pozostawiają żadnych wątpliwości – samochód będzie wymagał sporych napraw. Dla gwiazdy Manchesteru United nie powinno jednak stanowić to większego problemu. Tylko w sezonie 2021-2022 Cristiano Ronaldo zarobi ponad 125 milionów dolarów. Zdjęcia zrobione tuż po wypadku możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News