Waze z nową aktualizacją na iPhone i CarPlay. Naprawia krytyczny błąd

Waze nadal jest w czołówce aplikacji służących do nawigacji, pomimo że od czasu do czasu zmaga się z różnymi błędami. Jeśli z niego korzystasz to wiesz skąd się bierze jego popularność. Tym razem przyszła kolej na ważną aktualizację Waze iOS.

Waze z pakietem Kupidyna
Podaj dalej

Waze w wersji 4.77 wprowadza ważną poprawkę błędu w CarPlay

Waze oferuje najnowocześniejszą nawigację crowdsourcingową, ponieważ opiera się na raportach użytkowników. Dzięki temu kierowcy mogą określić najlepszą dla siebie trasę.

Na podstawie informacji dostarczonych przez innych kierowców, nawigacja może określić, które odcinki drogi mogą Cię spowolnić z powodu korków, wypadków lub innych zagrożeń.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie oferuje aplikacja, jest jej wieloplatformowa obsługa. Nawigacja może działać nie tylko na urządzeniach z Androidem, ale także na iPhone’ach. Oferuje obsługę zarówno na Android Auto, jak i w CarPlay.

Google dba o regularne wprowadzanie nowych wersji Waze. Tym razem przyszła kolej na ważną aktualizację na iOS. Oficjalny dziennik zmian w App Store wprowadza ważną poprawkę w wersji 4.77, która dotyczy wyświetlania ograniczeń prędkości podczas jazdy.

new-waze-update-launches-on-iphone-and-carplay
foto credit:Autoevolution

Kierowcy już moga korzystać z Waze bez szalejących na ekranie ograniczeń prędkości

Od jakiegoś czasu kierowcy skarżyli się na szalejące w nawigacji ograniczenie prędkości, które irytowało użytkowników w CarPlay. Wszelkie próby obejścia problemu nie dawały oczekiwanych rezultatów, niezależnie od modelu iPhone’a lub jednostki głównej w samochodzie.

Na przykład ograniczenie prędkości wyświetlało się tylko częściowo na ekranie samochodu. Czasami samoczynnie wracało, a czasami istniała konieczność wyłączenia aplikacji na iPhonie, by załadować informacje poprawnie.

Wydaje się, że usterka była powiązana z innym błędem, który uniemożliwiał Waze ładowanie zapisanego konta użytkownika. Aplikacja nawigacyjna w jakiś sposób startowała z ogólnymi danymi uwierzytelniającymi, powodując w ten sposób usterkę wyświetlania ograniczenia prędkości.

Jeżeli korzystasz z Waze na iOS możesz już zainstalować najnowszą wesję z AppStore. To szczególnie ważne, jeśli borykasz się z irytującym błędem wyświetlania ograniczeń prędkości.

Przeczytaj również