To wspaniałe Lamborghini Murcielago jest do zgarnięcia. Jest jak nówka i przejechało tyle, co nic

To wspaniałe Lamborghini Murcielago jest do zgarnięcia. Jest jak nówka i przejechało tyle, co nic

lord-have-murci-gorgeous-lamborghini-murcielago-lp-640-roadster-

Podaj dalej

Nabywca Lamborghini Murcielago to w dzisiejszych czasach szczególna osoba. Ci, którzy mogą sobie pozwolić na zakup egzotyka, zwykle skupiają się na bardziej popularnych i nowoczesnych opcjach. W rezultacie wybiorą np. Lamborghini Huracan lub Aventador, Ferrari lub McLarena. Niestety upłynie trochę czasu zanim któryś z nich dorówna elegancją Lamborghini Murcielago.

Czerwone Lamborghini Murcielago szuka wyjątkowego właściciela

Lamborghini Murcielago, to flagowy model producenta produkowany w latach 2001-2010. Ten konkretny Murcielago LP 640 Roadster z 2009 roku to prawdziwie stylowy egzemplarz z klasą. Tak wyjątkowy jak jego niesamowita specyfikacja w kolorze Rosso Vik w czarno-czerwonej skórze.

Jeśli naprawdę marzysz o takim samochodzie powinieneś wiedzieć, że właśnie szuka nowego właściciela ale nie oczekuj, że będzie przesadnie tani. Na pięć dni do końca aukcji najwyższa oferta osiągnęła już 136 000 USD. Za te pieniądze możesz mieć najnowsze Porsche 911 GTS. Jak przystało na włoskiego egzotyka jest jednak bardziej atrakcyjny.

Lamborghini Murcielago

Jak na ponad 20 letni egzemplarz jest jak nowe, bo przebieg 3700 km oznacza tyle co nic

Wyposażony w czarne 18-calowe felgi aluminiowe z oponami Pirelli P Zero dumnie prezentuje srebrne zaciski i dwukolorowe czarno-czerwone skórzane wnętrze z wykończeniem z włókna węglowego na osłonach progów. Konsola środkowa, kierownica, a także dodatkowe gadżety, takie jak automatyczna klimatyzacja i system mediów Kenwood doskonale uzupełniają stylowe wnętrze.

To co najlepsze kryje się jednak za fotelami kierowcy i pasażera – to serce Murcielago LP 640 Roadster. Wolnossący 6,5-litrowy silnik V12 generuje moc 640 KM i 660 Nm momentu obrotowego. To wystarczy, by osiągnąć setkę w nieco ponad 3 sekundy.

Lamborghini Murcielago

Czerwone Murci posiada sześciobiegową zautomatyzowaną skrzynię biegów E-gear, wyposażoną w łopatki zmiany biegów z włókna węglowego do obsługi ręcznej. Wisienką na torcie jest fakt, że jego poprzedni właściciel zainstalował układ wydechowy Capristo typu cat-back ze zdalną regulacją. Przygotuj się zatem na spektakularny efekt, gdy naciśniesz przepustnicę.

Lamborghini Murcielago
Foto : www.bringatrailer.com

 

Foto: www.bringatrailer.com

Lamborghini Murcielago

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News