Ten crossover kosztuje niewiele więcej niż Dacia Sandero, ale jest znacznie lepszą opcją. W tej cenie oferuje znacznie więcej

Ten crossover kosztuje niewiele więcej niż Dacia Sandero, ale jest znacznie lepszą opcją. W tej cenie oferuje znacznie więcej

dacia sandero reflektor Y jpg

Podaj dalej

Ograniczony budżet na zakup nowego samochodu, nie oznacza, że nie możesz go kupić, wydając jedynie niecałe 60 000 zł, bo Dacia ma taki model. Na rynku w te wakacje jest dostępna ciekawa oferta i tak, pochodzi z Rumunii, ale to nie ta Dacia, o jakiej myślisz.

Kosztuje 9 700 zł więcej, ale to lepszy wybór niż zwykła Dacia Sandero

Jeśli masz na myśli nowy, niedrogi samochód to musi to być Dacia, ale jest coś lepszego tego lata niż zwykła Sandero. To wersja tego modelu o nazwie Stepway i kosztuje 65600 zł w wersji podstawowej. Dlaczego to lepszy wybór niż zwykłe Sandero?

Ma wyższe zawieszenie niż Dacia Sandero i posiada szereg elementów nadających mu bardziej terenowy wygląd. Można ją kupić w wersji z silnikami benzynowymi 90 lub 110 KM oraz w wersji z LPG o mocy 101 KM. To świetne rozwiązanie, które pozwoli na oszczędności na tankowaniu.

Napęd na przód nieco ogranicza możliwości terenowe Sandero Stepway i jego wysokiego zawieszenia. Reszta to kwestia estetyki, aczkolwiek atrakcyjna, bo kabina tak jak w wersji Sandero jest wygodna i przestronna. Bagażnik zaś osiąga pojemność 328 litrów.

dacia sandero stepway niewiele drozsza a lepsza

To uczciwa oferta z dużą dozą dodatkowej przestrzeni

Jeśli twój wybór padnie na podstawową wersję Dacii Sandero Stepway, zabierzesz do domu samochód z nieco gorszym wyposażeniem. W tej wersji bowiem samochód ma elektryczne szyby w przednich siedzeniach, 16-calowe felgi aluminiowe i ręcznie sterowane lusterka.

Gdybyś jednak chciał mieć bardziej kompletny model, warto postawić na wykończenie Expression. To pozwoli ci cieszyć się wszystkim, czego dziś potrzebuje samochód, ale dopłacisz 6500 zł. Dacia Sandero Stepway oferuje więcej miejsca dzięki genialnym relingom dachowym. Dzięki nim jest możliwe zamontowanie wielu przedmiotów bez konieczności kupowania nowego zestawu. Za niewielką dopłatą zyskasz ciekawszy wizualnie samochód, tańszy w eksploatacji, który pozwoli więcej ze sobą zabrać.

Dacia Duster drugiej generacji w wersji pick-up. To będzie bezkonkurencyjny SUV w przystępnej cenie

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News