Dacia Duster drugiej generacji w wersji pick-up. To będzie bezkonkurencyjny SUV w przystępnej cenie

Dacia Duster drugiej generacji w wersji pick-up. To będzie bezkonkurencyjny SUV w przystępnej cenie

dacia duster pickup przod

Podaj dalej

Dacia Duster drugiej generacji może trafić do sprzedaży na początku 2024 roku. Obecny na rynku model odnosi wielkie sukcesy pomimo tego, że nie dorównuje konkurencji na poziomie technologicznym. To zasługa cennika i ogromnej przestrzeni, jaką oferuje.

Tak może wyglądać poprawiona Dacia Duster w wersji pick-up

Świeżo wyretuszowana Dacia Duster drugiej generacji wydaje się być gotowa na kolejny etap swojej kariery z początkiem 2024 roku. Bezkonkurencyjny cennik w połączeniu z ogromną przestrzenią sprawia, że ​​ten SUV jest niezwykle ważny na rynku nowych samochodów.

Tak zaś mogłaby wyglądać zmieniona wersja pick-up Dacii, która mogłaby zadebiutować jeszcze w tym roku jako model 2023. Zdjęcia, jakie wykorzystaliśmy, pochodzą z kanału na YouTube i nie są oficjalne.

Samochód otrzyma grill najnowszej generacji ze zmodyfikowanym logo. Oświetlenie będzie takie, jak w przeprojektowanym Dusterze, który zadebiutował jesienią 2021 roku. Możliwe, że będzie nieco dłuższa, ale kabina prawdopodobnie pozostanie niezmieniona. Znajdzie się w niej miejsce dla 5 pasażerów. Wyposażenie zaś będzie zgodnie z wersjami Essential, Expression i Journey. Doskonała ładowność wersji pick-up pozwoli na przewóz ponad tony materiału z tyłu.

dacia duster pickup 2023
YouTube

Silniki spalinowe i napęd na cztery koła

Jeśli chodzi o silniki, Dacia Duster pick-up może mieć pod maską benzynę 1.3 Turbo 150 CV lub diesla 1.5 125 CV. Ten drugi wariant powinien być dostępny z napędem na wszystkie koła. Dacia z nadwoziem pickupa może być wygodnym i niezawodnym towarzyszem w pracy.

O jego atrakcyjności dodatkowo będzie stanowić cena, bo rumuński producent słynie z doskonałego stosunku jakości do ceny w swoich samochodach. Czy naprawdę zobaczymy ten samochód w konfiguratorze? Trzeba czekać na potwierdzone przez producenta wieści. Będziemy je śledzić na bieżąco i informować, gdy tylko się pojawią.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News