Stworzyli obłędny egzemplarz Ferrari 488. To samochód- dedykacja i hołd dla Stefano Ricci

Stworzyli obłędny egzemplarz Ferrari 488. To samochód- dedykacja i hołd dla Stefano Ricci

stefano-ricci-ferrari 488 z tekstura aligatora

Podaj dalej

Ferrari to włoska marka słynąca z wyjątkowych i luksusowych samochodów. Co nie znaczy, że nie można ich dodatkowo upiększyć, czyniąc jeszcze bardziej wyjątkowymi. Taki egzemplarz modelu 488 na zamówienie wykonał MetroWrapz z Miami na Florydzie.

Amerykanie stworzyli wyjątkowe Ferrari 488 z elementami skóry aligatora

Niech tytuł nagłówka cię nie zwiedzie, bo detale tego Ferrari 488 o fakturze skóry aligatora wykonano z folii winylowej. Ten egzemplarz włoskiego supersamochodu z podwójnie turbodoładowanym silnikiem V8 pompuje krew pasażerów znacznie szybciej, za sprawą mocy 661 koni mechanicznych.

Opakowanie stanowi nawiązanie do mody i genialnego Stefano Riccci, dla którego moda i luksus zawsze idą w parze. Ferrari 488 w tej kreakcji jest swoistą dedykacją dla właściciela rodzinnej, luksusowej marki lifestylowej.

Dwudrzwiowa Berlinetta potrzebuje zaledwie 3 sekund do setki i pędzi z prędkością 361 km/h. Ta odsłona modelu dodatkowo chwyta za serce, za sprawą ekspertów z amerykańskiej firmy MetroWrapz w Miami.

Ten włoski supersamochód, który powstał w latach 2015-2020 zasługuje na wyróżnienie w gronie miłośników. Za sprawą swojego wyjątkowego motywu i dwukolorowego wyglądu jest już widoczny z daleka.

Jak wiadomo, gusta są różne ale dbałość o detale to jest to, co wyróżnia marki luksusowe. Tak jest również w tym przypadku. Dedykacja w postaci napisu Stefano Ricci, głowa orła czy czarno-pomarańczowe koła z żółtym zaciskiem, podkreślają wyjątkowość tego modelu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez METROWRAPZ (@metrowrapz)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News