Skąd wziąć taki samochód?! Zmiana biegów w tej przekładni powala

Skąd wziąć taki samochód?! Zmiana biegów w tej przekładni powala

Podaj dalej

Firma Firestone Complete Auto Care  to porządna sieć serwisów, która podobno zadba o każdy samochód. Powinna w związku z tym, zadbać o swoją wizytówkę w sieci. To co wypatrzył tam klient, stawia pod znakiem zapytania jej fachowość.

Firma istnieje w branży motoryzacyjnej od 1926 roku. Jak piszą o sobie na stronie, ich doradcy i technicy serwisowi są dumni z wiedzy jaką posiadają. To co za chwilę zobaczysz oznacza, że ta wiedza ma duże braki.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Projektant tej strony przesadził z wyobraźnią

Pamiętny tatuaż, który krążył w sieci w 2018 roku, miał być hołdem dla tej już rzadkiej i powoli  umierającej technologii. Wyszło tak pięknie, że faktycznie to nikt nie uwierzył, że klient i tatuażysta, kiedykolwiek mieli do czynienia z manualną skrzynią biegów.

źródło: Pinterest

Skąd wziąć taki samochód?!

Zakładka na stronie firmy Firestone pod tytułem „Konserwacja samochodu” (Auto Maintenance) do złudzenia przypomina detalem, powyższy obrazek.

Swoją drogą bardzo żałuję, że nie udało mi się w życiu poprowadzić samochodu, który tak szybko z jedynki przechodzi w czwórkę. To byłoby niezapomniane przeżycie.

samochód z wzorem manualnej skrzynia biegów
źródło:www.firestonecompleteautocare.com

Wzór H to w rzeczywistości wzór wstydu

W rozwijanym menu Auto Maintenance, widzimy wzór H wstydu. Autor podszedł do tematu logicznie, ale ta metoda okazała się błędna. Taka wizualizacja tego, jak działa ręczna zmiana biegów, może być wyprodukowana tylko przez kogoś, kto w ogóle jej nie zna.

Jedyne co wydaje się pewne w tym przypadku jest to, że Firestone Complete Auto Care is different..

serwis samochodów

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News