Porsche Macan znanego rosyjskiego hokeisty, przebiło ścianę i zawisło na krawędzi budynku

Porsche Macan znanego rosyjskiego hokeisty, przebiło ścianę i zawisło na krawędzi budynku

Podaj dalej

Zwisające z budynku centrum handlowego Porsche Macan, zszokowało mieszkańców Moskwy. Niewiele brakowało a samochód wyjechałby z wielopiętrowego parkingu w Rosji. Jak się okazało, samochód należy do zawodowego rosyjskiego hokeisty, Denisa Kazionova.

Hokeista wraz z rodziną miał sporo szczęścia, bo sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Samochód , który wcześniej wpadł w poślizg, prawie wypadł z dużej wysokości na zewnątrz.

Porsche Macan porzebiło ścianę i zawisło nad krawędzią  wielopoziomowego parkingu

Wraz z Denisem Kazionovem na pokładzie SUV-a podróżowała żoną i synkiem. W rozmowie z lokalnymi mediami hokeista powiedział, że stracił kontrolę nad Porsche z powodu śliskiej podłogi na parkingu,

„Jechałem razem z rodziną, żoną i synem, który siedział z tyłu. To był otwarty parking z jedną ścianą po jednej stronie. Podłoga była gładka, jak w wielu centrach handlowych. Poza tym był pokryty śniegiem. Zaciągnąłem hamulec, ale samochód się nie zatrzymał. Sunał dalej, dopóki nie uderzyliśmy w ścianę. Byliśmy w całkowitym szoku ”

Porsche Macan

Jazda po gładkim betonie pokrytym śniegiem  zaskoczyła 33-latka

Zdjęcia i filmy zrobione po wypadku obrazują koszmar tej sytuacji. Przód Porsche Macan , w tym przednie koła, zwisały tuż nad krawędzią parkingu. Trudno powiedzieć, co zadecydowało o tym, że SUV zdołał się zatrzymać, ale wydaje się, że zewnętrzne obramowanie konstrukcji parkingu mogło być pomocne.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W związku z tą mrożącą krew w żyłach, Macan ucierpiał najmniej. Samochód na pewno będzie potrzebował nowej szyby przedniej i zderzaka, a właściciele odrobiny czasu na zapomnienie o koszmarze jakiego doświadczyli. Być może to był ostatni raz, kiedy zdecydowali się na parkowanie na takiej wysokości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News