Pojawił się nowy rywal Dacii Sandero. Kosztuje mniej niż 52 000 zł, nieźle wygląda i jest prestiżowy

Pojawił się nowy rywal Dacii Sandero. Kosztuje mniej niż 52 000 zł, nieźle wygląda i jest prestiżowy

konkurent dla dacii space star

Podaj dalej

Wygląda na to, że inne marki zaczęły dostrzegać, w czym tkwi potencjał Dacii, bo rywalizacja w segmencie tanich samochodów robi się ostra. Właśnie wkracza do niej kolejny model, tym razem od Mitsubishi.

Pozazdrościli Dacii Sandero i kuszą klientów swoim Space Star

W lidze tanich samochodów nikt nie może pobić sukcesu Dacii, ale zaczyna próbować. Rywalizacja w tym segmencie jest coraz większa, a w tym miesiącu w świetnej cenie można kupić Mitsubishi Space Star.

Już za jedyne 47 990 zł można mieć wersję podstawową całkiem kompletnego i co najważniejsze nowego samochodu.

zamiast dacii spacestar od mitsubishi

Model przeszedł ostatnio gruntowny remont i w efekcie producent wypuszcza na rynek świetny samochód w promocyjnej cenie. Wersję bazową Inform Plus można już mieć w cenie 51990 zł.

W tej cenie samochód posiada m.in. czołowe, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, czujnik deszczu i zmierzchu i elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne.

cd. tekstu pod grafiką

zamiast dacii space star

Najbardziej bogata z manualną skrzynią biegów to wydatek 64 990 zł. Dla miłośników skrzyni CVT przygotowano wersję Intense SDA CVT.

Za niecałe 71 000 zł klient dostaje m.in.15” felgi aluminiowe 6 poduszek powietrznych, system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy, czujnik deszczu i zmierzchu, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, automatyczną klimatyzację,  stację multimedialną SDA z ekranem dotykowym o przekątnej 7-cali i kamerę cofania.

cd. tekstu pod grafiką

konkurent dacii mitsubishi

Mitsubishi Space Star tylko z mocą 71 koni mechanicznych

Biorąc pod uwagę układ napędowy, to dużego wyboru nie ma. Mitsubishi Space Star posiada skromny, 3-cylidrowy silnik benzynowy 1.2 o mocy 71 KM. Skrzynia biegów jest manualna, napęd na przód, co jest wystraczające do poruszania się w mieście. Czy to wystarczy by zagrozić Dacii Sander? Mówi się, że wystarczy prestiż marki i świetna cena.

Jak to się sprawdzi w praktyce, zobaczymy już wkrótce. Lipcowa promocja być może okaże się wystarczająca. Zdolne i prestiżowe Misubishi Spacestar za niecałe 52 000 zł, jest  dobrą opcją na nowy samochód do miasta.

Ten nowy SUV to w tej chwili prawdziwa okazja w zakupie. Nawet Dacia nie jest w stanie z nim konkurować

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News