Ten nowy SUV to w tej chwili prawdziwa okazja w zakupie. Nawet Dacia nie jest w stanie z nim konkurować

Ten nowy SUV to w tej chwili prawdziwa okazja w zakupie. Nawet Dacia nie jest w stanie z nim konkurować

mg zs tanszy i lepszy niz dacia. zawieszenie

Podaj dalej

Dacia musi się przygotować na to, że chińska motoryzacyjna inwazja w Europie właśnie nabiera rozpędu. Wszędzie tam, gdzie argumentem jest cena i wyposażenie, ma prawdziwego asa w rękawie. Zwłaszcza gdy oferta sprzedaży jest dodatkowo objęta zniżką. W dzisiejszych czasach to prawdziwa rzadkość.

Ten SUV to najlepsza oferta miesiąca, z którą Dacia nie może konkurować

Dziś zniżka na nowy samochód, to coś, co praktycznie się nie zdarza, ale ten SUV ubrany według brytyjskiej mody i z chińskim sercem to oferta, której nawet Dacia nie przebije. MG ZS, bo tak się nazywa, można bowiem nabyć za jedyne 12 950 euro (61 423,79 zł). Ta kwota uwzględnia 3000 euro zniżki na początkową kwotę zakupu nowego samochodu.

MG ZS tańszy i lepszy niż Dacia
MG ZS wnętrze

Jak informuje portalu quecochemecompro.com to jedna z najlepszych ofert na zakup SUV’a w lipcu tego roku. MG ZS w wersji Comfort oferuje więcej niż zadowalające wyposażenie standardowe. Obejmuje ono m.in. 17’calowe felgi aluminiowe, czujniki ciśnienia opon, czujniki parkowania, reflektory LED, łączność z telefonami Apple i Android, klimatyzację i 10-calowy ekran.

Nie jest to najlepiej wyposażony samochód w tym segmencie, ale ma atut w postaci sporej przestrzeni, komfortu i stylu. Dacia Sandero Stepway oferuje mniej za więcej. Różnica wynosi blisko 4000 zł. Taką kwotę można zaoszczędzić na zakupie chińskiego SUV-a.

cd tekstu pod grafiką

mg zs tanszy niz dacia
MG

Użyteczny i kompletnie inny niż budżetowa rumuńska marka

MG ZS, różni się znacznie od modelu Sandero Dacii. W porównywalnej cenie klient otrzyma nowy samochód z czterocylindrowym silnikiem 1.5 o mocy do 106 KM. Ponad 4-metrowy samochód z manualną skrzynią biegów jest bardziej użyteczny. Nie jest demonem prędkości, bo sprint do setki zajmuje mu 10,9 sekundy.

MG, które było kiedyś angielską marką premium, produkuje obecnie samochody pod parasolem chińskiego giganta Saic Motors. Chce on w przyszłości zająć czołowe miejsce na podium w sprzedaży tanich samochodów elektrycznych. Dlatego oferty są dużo lepsze od tych, które posiada lider czyli Dacia. Dziś największym konkurentem MG ZS jest Ssangyong Tivoli.

mg zs tanszy niz dacia
MG
mg zs tanszy niz dacia
MG

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News