Oto nowy Volkswagen T-Roc w wersji cabrio. Za tę cenę można mieć dwie Dacie Duster [ZDJĘCIA]

Oto nowy Volkswagen T-Roc w wersji cabrio. Za tę cenę można mieć dwie Dacie Duster [ZDJĘCIA]

Volswagen T-Roc cabriolet

Podaj dalej

Niemiecki producent odświeża swój kompaktowy model. Volkswagen T-Roc  bez dachu i kamuflażu pojawił się na ulicach. W wyglądzie zewnętrznym pojawiły się minimalne zmiany.

Volkswagen T-Roc 2022 ujawniony

Jak widać na szpiegowskich zdjęciach, trwają testy odświeżonej wersji  Volkswagena T-Roc w wersji cabrio. Model z otwartym dachem ma odświeżone reflektory z nową grafikę i poprawiony grill z dodatkowymi chromowanym wykończeniem.

Światła do jazdy dziennej LED przeprojektowano, w związku z tym przednie światła przeciwmgielne nie są zintegrowane ze zderzakiem. Ponadto Volkswagen T-Roc ma większy dolny wlot powietrza i wykończenie przypominające płytę podwozia.

Tył samochodu podobnie jak przód, minimalnie ulepszono. Pojawił się nowy, a tylne światła mają na zupełnie nową grafikę.

Volswagen T-Roc cabriolet

Volkswagen T-Roc w wersji cabrio zawita na początku 2022 roku

Volkswagen być może zdecyduje się unowocześnić rodzinę silników, mając na względzie dbałość o środowisko.

Szczegółów na razie nie znamy ale istnieje szansa na to, że do oferty trafi hybryda GTE typu plug-in. Jednostka o mocy 242 KM z Golfa i Tiguana, pod maską T-Roca to na razie jedynie pogłoski.

Kabriolet ma pojawić się na początku przyszłego roku. Odświeżenie modelu może nieznacznie podnieść jego cenę, która w Niemczech rozpoczyna się od 28 165 EUR (równowartość 128 639,06 zł).

Volswagen T-Roc cabriolet
VW T-Roc cabrio 2022

VW T-Roc Cabriolet 2022

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News