Opel na 18-te urodziny to dopiero rozgrzewka. Budda rozda grube fury za miliony złotych

Kim jest Budda? Jeśli nie wiesz, to jesteś jednym z nielicznych użytkowników Internetu. To postać, która tworzy najgorętszy motoryzacyjny kontent wśród ogromu kanałów dostępnych na YouTube. Dziś wielu chce go naśladować, ale prawda jest taka, że jedynie Kamil Labudda zna przepis na to, jak przekuć pasję w dochodowy interes, a jednocześnie uczynić z niego coś więcej, niż sposób na zarabianie. Kto inny bowiem potrafi spełniać motoryzacyjne marzenia w tak wyrafinowany sposób?

mercedes amg 7 AUT X BUDDA
Podaj dalej

Budda – dowiedz się więcej o jego motoryzacyjnych pasjach i 1 Milion Tour

Nie jest tajemnicą, że Budda potrafi zaskoczyć swoich fanów i nie tylko. Jego osoba stała się numerem jeden mediów, kiedy w lutym zeszłego roku postanowił wjechać samochodem na szczyt wyciągu narciarskiego.

Niedługo potem usłyszeliśmy o nim, kiedy zatankował samochody mieszkańcom Rzeszowa i okolic na kwotę ok. 100 tys. zł, aż w końcu Polskę obiegła niesamowita wiadomość o pozostawieniu skrzyni z kwotą 100 tys. zł przed Domem Dziecka w Długiem, niedaleko Krosna.

W ostatnią sobotę zaś przyjechał z niezwykłym prezentem na 18-tkę swojego fana. Był to rzecz jasna samochód. Według doniesień mediów – Opel Astra GTC. Hojność i Budda nie od dziś idą ze sobą w parze. Teraz można się o tym osobiście przekonać, biorąc udział w nowej i jak sam mówi na swoim kanale – najgrubszej akcji.

@ternizbudda dał widzowi auto na 18-stke #terniz♬ oryginalny dźwięk – TeRniZ – TeRniZ

Siedem niesamowitych samochodów w ostatniej loterii

Budda ma na swoim koncie także wiele loterii. Rozdał już m.in. Nissana 352jz, BMW M3 CS czy Nissana GTR. Obecny projekt, który prowadzi to 7 AUT X BUDDA. Udział w nowo organizowanej i rzekomo ostatniej organizowanej przez niego loterii, mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

Zasady są proste – wystarczy kupić e-booka BACKSTAGE. To jako promocyjny materiał opowiadający o niesamowitej akcji medialnej 1 Milion Tour. Odwiedził wówczas siedem województw w tym wspomniany Dom Dziecka, rozdając pieniądze. Rozmach obecnej akcji związanej z loterią jest naprawdę imponujący. Przygotowany na tę okazję e-book Backstage jak mówi Budda zawiera m.in. kontent, mówiący o akcjach gwiazdy YouTube, których do tej pory nie ujawniono.

Zakupu e-booka należy dokonać w ściśle określonym czasie. Termin losowania to 14 stycznia 2024 r. Wśród nagród jest jak wspomnieliśmy, siedem samochodów czterech marek, a każdy z nich jest wyjątkowy. Zmodyfikowano je na potrzeby tej niezwykłej loterii.

Zakupu losów loteryjnych można dokonać w dowolny sposób. Zakup jednego e-booka (32 str.), to wydatek 39 zł. E-book w liczbie 56 stron to aż 3 losy w loterii, za które trzeba zapłacić 79 zł. Kolejne warianty to e-book za 139 zł (87 stron) i 6 losów w loterii albo wydatek 199 zł za e-book w ilości 116 stron, który pozwala na wykorzystanie w loterii aż 10 losów. Jakie samochody można wygrać?

budda loteria 1 million tour
Budda 1 Million Tour

Budda oferuje za ułamek wartości ikony motoryzacji i sportowe fury za miliony złotych

Wszyscy, którzy marzą o czymś naprawdę imponującym w świetnej konfiguracji i mocy powyżej 400 koni mechanicznych, na pewno spróbują swojego szczęścia w loterii organizowanej przez gwiazdę YouTube. Do wygrania jest:

– BMW M3 Touring, które generuje 540 KM i 700 Nm.
– Mercedes A45 AMG, który generuje 420 KM i 500 Nm,
– Audi RS6 o mocy 600 KM i 800 Nm,
– Toyota Supra o mocy 340 KM i 500 Nm,
– driftowozy i legendy motoryzacji – 3 sztuki BMW E46 330i Coupé.

Wartość każdej nagrody podbija jeszcze finansowy dodatek na uregulowanie wymaganego podatku od nagród. To oznacza, że szczęśliwy wygrany nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów i może się cieszyć wyjątkowym samochodem. Do BMW i Mercedesa AMG Budda dorzuca jeszcze kask BMW M3 o wartości 10.000 zł.

Trzeba pamiętać, że oprócz świetnych samochodów, do wygrania są jeszcze ekstra nagrody dodatkowe o łącznej wartości blisko 140 tys. zł w postaci:10 sztuk Iphone’a 15,10 sztuk laptopów Acer Nitro i 10 egzemplarzy Play Station 5.

Organizator loterii otrzymał zezwolenie Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie na organizację loterii, w związku z tym jest ona legalna. W sumie w styczniu do fanów Buddy trafią nagrody o wartości ponad 2,5 miliona złotych.

 7 AUT X BUDDA.
Opcje zakupu losów w loterii 7 AUT X BUDDA.

Czy się zajmuje Budda oprócz prowadzenia swojego kanału na YouTube?

Nie jest tajemnicą, że dochody z generowane z wysokiej oglądalności kanału YouTube, to nie jedyne źródło, z którego czerpie zyski Budda. Jak sam podkreślał w wielu wywiadach, musi myśleć o zabezpieczeniu finansów na przyszłość. Nic nie trwa wiecznie, w tym bycie gwiazdą YouTube’a.

Pochodzący z Krakowa 24-latek na tam swój tor kartingowy i własną markę odzieżową, a także zajmuje się fotowoltaiką. Motoryzacja to tylko jedna z jego pasji, bo Budda jest także raperem znanym m.in. dzięki kawałkowi „Zapach wanilii”. Chciałbyś wiedzieć, czy stać go na organizację tak poważnej loterii?

Budda, zaproszony na kanał Michała „Boxdela” Barona ujawnił, że w skali roku 2022 zarobił 661 tysięcy złotych. Średnie miesięczne zarobki mogą zatem oscylować dzisiaj wokół kwoty ponad 55 tys. złotych.

Przeczytaj również