Budda przyjechał na 18 urodziny z samochodem - wyjątkowy gest

Motoryzacja ma różne oblicza, a najlepiej jest dzielić się wspólną pasją. Budda – polski twórca filmów o tematyce motoryzacyjnej zasłynął z wielu akcji. Tym razem sprezentował samochód. To były bardzo wyjątkowe osiemnaste urodziny.

Budda przyjechał na 18 urodziny z samochodem – wyjątkowy gest
Podaj dalej

Dorosłość w Polsce jest bardzo symbolicznie określona przez osiemnaste urodziny. Zgodnie ze zwyczajem wtedy hucznie świętujemy wejście na nowy etap w życiu. Najczęściej urodziny obchodzi się w gronie najbliższych znajomych i potrafią mieć one wyjątkowy, niezapomniany do końca życia przebieg. W tym przypadku tak właśnie było.

Jaki pierwszy samochód na osiemnastkę?

Wielu młodych ludzi zastanawia się, jaki pierwszy samochód na osiemnastkę wybrać? Najpopularniejsze są dwie drogi, ktoś odkłada sobie pieniądze i kupuje swoje auto samodzielnie lub w całym przedsięwzięciu pomagają rodzice. Świeżo po zdaniu egzaminu na prawo jazdy dobrze jest zdecydować się na samochód trwały, prosty w naprawach i jednocześnie bezpieczny. Rynek oferuje wiele opcji, które spodobają się młodym kierowcom.

Budda – wyjątkowa osobowość w polskim internecie

Kanał Budda.TV na platformie YouTube jest fenomenem w skali polskiego internetu. Jego twórca i prowadzący – Budda pokazuje motoryzację z zupełnie innej perspektywy. Luksusowe, super szybkie auta, do tego tuning mechaniczny oraz wizualny. Znakiem rozpoznawczym przez dłuższy czas były podróże do różnych rejonów świata w kontekście samochodów marzeń.

Obecnie Budda jest znany z wielu akcji, które potrafią złapać za serce. Rozdawanie pieniędzy ludziom, organizowanie loterii na wygranie wyjątkowych samochodów. Jednym z głośniejszych projektów ostatnich dni jest z pewnością możliwość wygrania jednego z siedmiu samochodów. Więcej na temat tej akcji, możecie zobaczyć poniżej.

Budda przyjechał na osiemnaste urodziny z samochodem

Kamil, bo tak ma na imię popularny Budda, zaskakuje po raz kolejny. Tym razem osiemnaste urodziny przeszły do historii. Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia, można zorganizować spotkanie z Buddą i przy okazji otrzymać od niego prezent. W myśl polskiej gościnności na urodziny nie wypada przyjść z pustymi rękami. W związku z tym solenizant otrzymał samochód. Opel Astra, o którym niewiele wiadomo z opublikowanych w internecie nagrań w naszej opinii, jest dobrą propozycją na pierwsze auto.

@fameshotbungee

#budda #prezent #18 #auto

♬ dźwięk oryginalny – ShotFame

Między innymi w tym nagraniu widać, jak dużą sympatią Budda cieszy się wśród młodych ludzi i pomimo dużej popularności w sieci potrafi być człowiekiem, z którym można normalnie porozmawiać.

Samochody dla widzów

Budda jest twórcą, który w wielu obszarach wyznacza nowy poziom. Samochody dla widzów są znaną na świecie formułą konkursów. W Polsce najczęściej temat dotyczył pracy przy używanych autach, aby dać im nowe życie. Jednak od pewnego czasu organizuje się swego rodzaju loterie, gdzie można wygrać bardzo drogie samochody. Nissany GTR, BMW M3 E46, czy BMW M3 Touring to tylko ostatnie przykłady. Możliwość kontaktu z pojazdami marzeń, jest z pewnością tym, co przyciąga ludzi do takich miejsc w internecie. Dla zwycięzców są to też wspomnienia na całe życie. Tak, jak w tej historii poniżej.

Łzy wzruszenia i ogromne emocje, to są rzeczy, które też powinny być obecne w motoryzacji. Dzięki takim twórcom, jak Budda młodzi ludzie mogą dotknąć wyjątkowych aut.

Ponad milion złotych rozdane

Oczywiście każdy taki gest niesie się szerokim echem w mediach i wpływa na wizerunek kanału Budda.TV oraz samego twórcy. W przeszłości Budda wielokrotnie organizował mniejsze lub większe wyzwania. W związku z tym niektórzy ludzie spróbowali podsumować, ile dotychczas pieniędzy wydano na wszystkie tego rodzaju aktywności. Jak podaje fanpage Obliczenia i analizy w rapie, do dnia 12 lipca 2023 roku Budda rozdał około 1 868 026 złotych.

Nawet 146 tys USD dochodu

Prezentowane w tym tekście kwoty mogą zrobić wrażenie i postawić w głowie jedno pytanie – czy takie rozdawanie pieniędzy oraz tworzenie loterii ma ekonomiczny sens? Oczywiście zarobki kanału Budda.TV, a także samego Buddy są prywatną sprawą, jednak firma Socialblade.com postanowiła oszacować, jakie zarobki tylko z samego kanału na YouTube może mieć jego twórca. Kwota w maksymalnym pułapie może sięgać 146 tys dolarów amerykańskich.

Rozpoznawalność na gigantycznym poziomie

Istnieje też bardzo ważny aspekt wizerunkowy, który jednoznacznie bez dostępu do wielu zmiennych trudno wycenić. Budda jest wyjątkowym twórcą w polskim internecie. Zgromadził wokół siebie setki tysięcy, a może nawet miliony fanów. Dla młodszych widzów, którzy są entuzjastami motoryzacji Budda, jest autorytetem. Ze względu na udzielane wywiady, w których wspomina o swoich latach dzieciństwa i jednocześnie mówi o realizowanych marzeniach. Z pewnością Budda jest inspiracją do działania, a tak zbudowana marka osobista przyciąga do siebie partnerów biznesowych. Za nimi stoją budżety, dzięki czemu pojawiają się kolejne środki finansowe na jeszcze głośniejsze loterie. Dlatego z dużym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać, że o takich spotkaniach i wyjątkowych prezentach usłyszymy już niebawem.

źródło: TikTok

Przeczytaj również