Koszmarny wypadek. Audi Q7 sprasowane jak puszka

Koszmarny wypadek. Audi Q7 sprasowane jak puszka

Podaj dalej

Koszmar na drodze. Policja bada jak doszło do koszmarnego wypadku z udziałem Audi i dwóch ciężarówek.

W poniedziałkowy poranek około godziny 6:45 doszło do poważnego wypadku z udziałem Audi, które dostało się pomiędzy dwie rozpędzone ciężarówki. Samochód w trakcie jazdy został wepchnięty pod jadącą przed nim ciężarówkę. W związku z tym zdarzeniem zablokowano na ponad 6 godzin trasę w kierunku Thurrock w hrabstwie Essex. Nieoficjalnie mówi się o tym, że kierowca Audi Q7  prawdopodobnie wcześniej nieco przykozaczył.

Kierowca przeżył i w poważnym stanie trafił do Queen’s Hospital w Romford

Przybyłe na miejsce zdarzenia służby przy użyciu specjalistycznego sprzętu uwolniły zakleszczonego w pojeździe kierowcę. Niewątpliwie cudem uszedł z życiem. Sprasowane Audi  nadaje się jedynie do kasacji.

Wypadek Audi
Fot. Essex Roads Policing Unit South

Policja pozdrawia wszystkich  reporterów – amatorów

Na Twitterze Essex Roads Policing Unit South widnieje wiadomość do wszystkich kierowców, którzy jechali z jedną ręką na kierownicy, aby móc  uwiecznić w swoich telefonach ten przerażający widok i dzielić się nim w sieci zbierając na pewno powszechne uznanie, by spodziewali się w związku z tym listów z gratulacjami również od nich. Kierowcy mogą zostać ukarani za korzystanie z telefonu za kierownicą 6 punktami karnymi i grzywną w wysokości 200 funtów ponieważ od 2003 roku jest to przestępstwem. Osoby, które posiadają prawo jazdy od dwóch lat niewątpliwie mogą je stracić.  Zwróciła się także do świadków zdarzenia o pomoc w wyjaśnieniu bezpośredniej przyczyny wypadku.

Wypadek Audi
Fot. Essex Roads Policing Unit South

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News