Kiedy oglądasz ten film, to myślisz sobie, że Tesla to cholernie drogie łóżko

Kiedy oglądasz ten film, to myślisz sobie, że Tesla to cholernie drogie łóżko

Podaj dalej

Tesla wspięła się na wyżyny rozwoju technologii autonomicznych. Posiada już 100% autopilota, nie wymagającego żadnego udziału kierowcy w prowadzeniu auta.  Trudno sobie wyobrazić całkowite wykluczenie roli kierowcy ale można już oglądać ciekawe obrazki na ulicach.

Pewien kierowca  podczas podróży ulicami miasta, trafił na niecodzienny obrazek. Całą sytuację nagrał i wrzucił do sieci.

Co prawda prowadzenie samochodu i nagrywanie nie jest najlepszym pomysłem ale w obliczu tego co zobaczycie, to zrozumiałe, że nie mógł się powstrzymać.

Tesla
www.9gag.com

Tesla to cholernie drogie łóżko

Krótki filmik wywołał lawinę komentarzy. Łącznie z domniemywaniem, czy to czasami nie był fejk z tą info, że Tesla potrafi wykryć czy kierowca śpi. Pojawiają się też teorie o tym, że zarówno kierowca jak i pasażerka zostali zamordowani, a wóz właśnie ich odwozi do miejsca spoczynku.

Elon Musk powinien to obejrzeć i wyciągnąć wnioski. Jeżeli tak dalej pójdzie to może się okazać, że kiedyś ktoś faktycznie zejdzie w aucie  a Tesla będzie go wozić po mieście, strasząc okolicznych kierowców.

Swojego czasu, twórca tej technologii wyjaśniał:

„Kierowca siedzi w aucie tylko ze względów prawnych, ponieważ sam system jest zupełnie samodzielny i zapewnia pełne bezpieczeństwo.”

Wciąż nie wiadomo co wtedy, gdy okaże się, że elektryk pójdzie w szkody.

Jak głosi legenda, oni nadal tam śpią….

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News