Kiedy nie masz co zrobić z kasą, zgłoś się do Lamborghini Ad Personam

Kiedy nie masz co zrobić z kasą, zgłoś się do Lamborghini Ad Personam

Podaj dalej

Jeśli „zwykły” Lamborghini Aventador jest za mało wyjątkowy, to masz w odwecie Aventadora SVJ o mocy 759 koni mechanicznych.

Najbardziej wyjątkowy z wyjątkowych

Dla wymagających sprawdzi się na bank Aventador SVJ 63 . Bank przydaje się również , gdy przychodzi sfinansować to cacko.

Aventador SVJ63
Foto Lamborghini SVJ63

„63” to ukłon w stronę roku urodzin Lamborghini – 1963 – i liczby egzemplarzy, które zostaną zbudowane. Ma moc 770 KM i jest totalnie wariackim samochodem. Oferuje 720 Nm i przyśpieszenie do setki w 2,8 sekundy.

Aventador SVJ63
Foto Lamborghini

Lamborghini Aventador SVJ 63, zostało wykończone w tym samym matowym kolorze kamuflażu, co samochód, który przejechał okrążenie Nurburgring w czasie 6: 44.97. Ma grafikę  „63” na masce i bokach nadwozia, i te same elementy aerodynamiczne. Detale z włókna węglowego pozostały wyeksponowane.

Rodzynek wśród wyjątkowych

Wygląd Lamborghini Aventador SVJ 63, zawdzięcza Lamborghini Ad Personam. Ten sam wygląd odzwierciedla również rower szosowy, Cervelo R5 Automobili Lamborghini Edition. Zaprezentowany w zeszłym miesiącu, kosztuje bagatela 18000 USD.

Cervelo
Foto Lamborghini

Wnętrze prezentowanego spersonalizowanego egzemplarza Lamborghini Aventador SVJ 63 jest wykończone czarną Alcantarą Nero Cosmus. Wygląda kosmicznie, dzięki jasno pomarańczowym akcentom Arancio Leonis na siedzeniach, dywanie i desce rozdzielczej.

Aventador SVJ63
Foto Lamborghini

To jedyne w swoim rodzaju Lamborghini należy do prywatnego klienta. Będzie można je oglądać przez krótki czas, w salonie producenta super samochodów w Hongkongu od 4 listopada.

Aventador SVJ63
Foto Lamborghini

W rezultacie zobaczyć z bliska to arcydzieło, nie będzie raczej możliwe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News