Dacia oficjalnie zmienia logo, na wszytkich modelach od 2022 roku. Wygląda trochę jak podróbka Diora

Dacia oficjalnie zmienia logo, na wszytkich modelach od 2022 roku. Wygląda trochę jak podróbka Diora

Podaj dalej

Po serii zmian logo u kilku producentów, przyszedł czas na rumuńską budżetową markę. Dacia również zmienia  swoje logo i od  przyszłego roku  samochody będzie ozdabiać nowy, jak twierdzą niektórzy, bardziej atrakcyjny znaczek.

Capcom wydał nową aktualizację do Street Fighter V. Co się zmieniło?

W związku z akcją odświeża logo,  rumuńska marka również stwierdziła,  że nadszedł czas, aby zmienić  swój emblemat. Nowy model producenta pod nazwą Bigster oficjalnie prezentuje, jak wygląda logo .

Dacia z nowym logo już od 2022 roku

Na pierwszy rzut oka, nowy symbol wygląda jak leżący X, w rzeczywistości składa się ze stylizowanych liter D i C. Wygląda to trochę jak podróbka Diora. Kanciaste litery wyglądają bardziej agresywnie  niż obecne logo z herbem i  napisem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Nowy znak firmowy pojawi się w przyszłym roku, co jednocześnie oznacza, że marka rozstaje się na dobre z niebieskim kolorem, który ma zastąpić  zielonym. Nie chce już być postrzegana wyłącznie jako tani producent, nawet jeśli nadal zamierza oferować  samochody w przystępnej niskiej cenie.

Dacia planuje wprowadzić trzy nowe modele do 2025 roku

Dacia planuje wprowadzić trzy nowe modele do 2025 roku. SUV Bigster  będzie pierwszym z nim, który pojawi się z nowym logo. Nowy 7-osobowy budżetowy SUV,  zastąpi znanego Lodgy i toruje drogę marce w segmencie C.

Dacia pozostanie Dacią iw tym sensie zawsze będzie oferować swoim klientom godną zaufania, autentyczną ofertę o optymalnym stosunku ceny do wydajności. – powiedział Denis Le Vot, CEO marek Dacia i Lada.

Kierując się zasadą, że przystępność nie musi być przeciwieństwem atrakcyjności, marka z optymizmem patrzy w przyszłość.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News