Całkiem nowe Lamborghini Urus na sprzedaż! Ma niski przebieg, mocarne V8 biturbo i kuszącą cenę [ZDJĘCIA]

Lamborghini Urus z 2021 r. trafiło na sprzedaż. Jest całkiem nowe, bo przejechało niecałe 1200 km. Na dodatek ma dobrą cenę, więc co możesz zrobić, by zostać jego właścicielem? Samochód, który powoduje, że wielu fanów na jego widok ma później problemy z zaśnięciem, możesz kupić na aukcji.

lamborghini urus w dobrej cenie
Podaj dalej

Lamborghini Urus z 2021 roku to oferta dla odważnych

Co można zrobić, by kupić egzotyczne Lamborghini Urus w okazyjnej cenie? Zajrzeć na aukcję do Copart. Tam trafił piękny szary egzemplarz, zaraz po tym, jak zaliczył spotkanie z niedźwiedziem. Przynajmniej tak wygląda.

Uszkodzenia są dość spore, a naprawa obejmie na pewno wyrwane drzwi po stronie pasażera i przedni błotnik. Blizny po bitwie zobaczysz również na fragmencie przedniego zderzaka i masce. Ponadto ucierpiało zawieszenie po tylnej lewej stronie i wybuchły poduszki powietrzne.

Pomimo uszkodzeń wygląda na to, że można je uratować, dlatego chętni mogą sprawdzić aukcję z Lamborghini na Copart. Urus kosztował 1 mln 625 tys. zł, a teraz prawie nowy samochód można kupić za połowę ceny i spróbować naprawić.

2021-lamborghini-urus-na sprzedaż 1
Copart USA

Niski przebieg i obłędna konfiguracja wnętrza

Prezentowany egzemplarz jest prawie nowy, bo przejechał według licznika ok. 1130 km, zanim uległ uszkodzeniu. Jak zobaczysz, wnętrze samochodu z czerwoną skórą, wygląda całkiem dobrze.

Według informacji silnik nie uległ uszkodzeniu, w związku z tym samochód jeździ. To oznacza, że 4-litrowa benzyna z turbodoładowaniem może wycisnąć 650 KM i 850 Nm. To wystarcza, by rozpędzić sportowego SUV-a do setki w czasie 3,6 sekundy.

Nieco zakurzony samochód obecnie stoi w Van Nuys w Los Angeles (USA) i czeka, aż ktoś odważny zabierze go do domu. Lamborghini Urus można mieć w dobrej cenie, ale warto wcześniej w miarę możliwości je obejrzeć. Wszystko po to, by być pewnym, że nie ma innych wad. Licytacja startuje w grudniu, dziś możesz ją dodać do obserwowanych.

2021-lamborghini-urus-silnik
Copart

2021-lamborghini-urus-wnetrze copart

 

Przeczytaj również