Aplikacja Tesla z nowymi świetnymi funkcjami. Elon Musk pomyślał o wszystkich

Aplikacja Tesla z nowymi świetnymi funkcjami. Elon Musk pomyślał o wszystkich

tesla aplikacja nowe funkcje

Podaj dalej

Tesla ciągle ulepsza swoje samochody elektryczne, a Elon Musk ostatnio zadbał o wszystkich właścicieli elektryków. Producent dostarcza aktualizacje oprogramowania również  klientom, którzy już odebrali swoje samochody i zapoczątkował trend, który oferuje obecnie wielu producentów. Teraz dzięki ujawnionym zmianom w aplikacji Tesla, z aktualizacji  skorzystają wszyscy.

Aktualizacja aplikacji Tesla z nowymi świetnymi funkcjami

Najnowsza aktualizacja aplikacji Tesla sugeruje, że w drodze jest kilka nowych i ulepszonych funkcji. Najważniejszą z nich niewątpliwie możliwość oglądania materiału z kilku kamer Tesli na urządzeniu mobilnym.

Wygląda na to, że Tesla chce wprowadzić możliwość oglądania materiału wideo z określonych kamer wokół samochodu. W przygotowaniu są również ulepszenia i nowe funkcje Boomboxa.

Według grupy monitorującej Tesla Teslascope (która przeanalizowała kod źródłowy aplikacji po aktualizacji) będziesz również mógł rozmawiać ze swoją Teslą bezpośrednio przez telefon komórkowy. Istnieje również możliwość przekazywania swojego głosu za pośrednictwem aplikacji mobilnej poprzez system ostrzegania pieszych PWS (Pedestrian System ostrzegawczy).

To nie koniec nowych funkcji, co potwierdza Elon Musk

Tesla od kilku miesięcy pracuje nad swoją aplikacją mobilną. Firma całkowicie odnowiła interfejs użytkownika i ulepszyła bezpośredni dostęp do sklepu Tesli.

W najbliższych miesiącach pojawią się dodatkowe funkcje w aplikacji Tesla, z których skorzystają właściciele samochodów elektrycznych innych marek.
Za pośrednictwem aplikacji Tesla, zyskają dostęp do sieci Tesla Supercharger Network, a Elon Musk potwierdził, że ​​będzie to bardzo proste.

Obecnie myślimy, że to naprawdę prosta rzecz, w której wystarczy pobrać aplikację Tesla i przejść do Supercharger. I po prostu wskazujesz, w którym stoisku jesteś. Podłączasz więc samochód, nawet jeśli nie jest to Tesla. A potem po prostu uzyskujesz dostęp do aplikacji i mówisz, włącz to stoisko, na którym jestem, ile prądu. I to powinno w zasadzie działać w przypadku, jak sądzę, prawie każdego producenta samochodów” – powiedział Elon Musk.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News