Bottas pokazał pupę. Zarobił 50 tysięcy euro

Bottas pokazał pupę. Zarobił 50 tysięcy euro

Bottas pokazał pupę. Zarobił 50 tysięcy euro

Podaj dalej

Kierowcy F1, w tym Valtteri Bottas, w każdy sposób starają się wykorzystać swoją rozpoznawalność i wielokrotnie angażują się w nietypowe akcje. Tym razem Fin postanowił „zabłysnąć” swoimi pośladkami.

Bottas zarobił 50 tysięcy euro

Nie jest tajemnicą, że obecny kierowca Alfa Romeo F1 Team ORLEN nie ma problemów z nagością, czego kibice mogli doświadczyć m.in. oglądając netflixowy serial Drive to Survieve. Fin prezentowany jest w nim w wielu scenach w saunie. Ostatnio postanowił jednak udostępnić za pośrednictwem Instaragama zdjęcie, na którym nago pływa w górskim strumieniu, a znad tafli wody wyłaniają się pośladki kierowcy. Fotografię wykonano w amerykańskim Aspen.

Zdjęcie szybko zyskało na popularności i Fin postanowił to wykorzystać. Dzięki sprzedaży odbitek zarobił 50 tysięcy euro, które przekazano na cele charytatywne.

Czytaj też: Żużel w sercach Polaków! Blisko siedem milionów widzów!

Jestem jednością z naturą. Zrobiłem to w dobrej sprawie. Sprzedaliśmy odbitki w 24 godziny. Kupiło je ponad pięć tysięcy osób. Dzięki temu zarobiliśmy 50 tysięcy euro na cele charytatywne – mówił Bottas.

Stare zażyłości

Wielu wśród kupców odbitki upatrywało byłego zespołowego kolegę Bottasa: Lewisa Hamiltona. Jeden z dziennikarzy postanowił wprost zapytać Brytyjczyka, czy nabył kopię.

Nawet nie wiedziałem, że je sprzedawał. Czy to zdjęcie na którym jestem z nim? Na pewno kupiłbym, by przeznaczyć środki na cele charytatywne. Nie wiedziałem, że je sprzedaje. To jedno z najlepszych zdjęć jakie widziałem z nim – mówił Hamilton.

Powrót do pracy

Valtteri Bottas po rozstaniu się z Mercedesem przeżywa niemal drugą młodość. Za kierownicą Alfy Romeo w barwach PKN ORLEN punktuje w każdym wyścigu, w którym dojeżdża do mety. Dzięki temu znajduje się na ósmym miejscu w klasyfikacji kierowców. Do siódmego Lando Norrisa traci zaledwie jeden punkt. Zespół głównie dzięki dorobkowi Fina jest piąty w stawce konstruktorów, jedenaście punktów za McLarenem i pięć przed Alpine.

W najbliższy weekend Fin i Alfa Romeo F1 Team ORLEN będzie miał okazję powiększyć swoje konto. Od piątku rozpoczną się treningi przed Grand Prix Monako, a w niedzielę czeka nas rywalizacja na ulicach księstwa. Linko do wspomnianego zdjęcia znajdziecie tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News