Warszawa będzie miała tor Formuły 1? I to w samym centrum miasta? A to jeszcze nie wszystko…

Warszawa będzie miała tor Formuły 1? I to w samym centrum miasta? A to jeszcze nie wszystko…

large-2021 Azerbaijan Grand Prix – Sunday

Podaj dalej

Ciężko o miejsce z większą gwarantowaną dawką humoru, niż strony „Tygodnika NIE” w mediach społecznościowych. Co tym razem? Warszawa będzie miała swój własny tor Formuły 1 i to w centrum miasta? A to nie wszystko.

Wszystko zaczęło się od wyjątkowej zachcianki pana posła Cymańskiego, który głośno zaczął się zastanawiać nad tym, jak to możliwe, że będąc krajem Chopina nie mamy w sejmie fortepianu. Oczywiście w „NIE” szybko wiedzieli co z tym zrobić… bo skoro jesteśmy krajem Kubicy, to przecież Warszawa musi mieć też swój tor Formuły 1 – najlepiej przy senacie.

Internauci też szybko dołożyli swojego. Idąc tokiem myślenia pana Cymańskiego, co jeszcze powinniśmy mieć w polskim sejmie, albo senacie? Jesteśmy krajem Hermaszewskiego, więc przyda się jakaś porządna stacja kosmiczna – rakiety mogą wylatywać chociażby z sali obrad. No i krajem Małysza też jesteśmy, więc przyda się porządna skocznia.

I jeszcze planetarium od Kopernika i siłownia od Pudzianowskiego i stadion piłkarski od Lewandowskiego. Kto wie – idąc tym tropem okolice sejmu i senatu wkrótce mogą stać się największym parkiem rozrywki w tym kraju, a może i na świecie. Trzymamy kciuki, oby się udało… nie tylko z fortepianem!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News