Którzy posłowie mają najciekawsze samochody? Szumowski to jedno, ale reszta… no, no, no!

Którzy posłowie mają najciekawsze samochody? Szumowski to jedno, ale reszta… no, no, no!

mansory-cabrera-based-on-lamborghini-aventador-svj-11

Podaj dalej

Jakie samochody mają w swoich garażach posłowie? W większości przypadków wieje nudą, natomiast niektórzy mają naprawdę wyjątkowy gust. Kilka z tych maszyn może was zdziwić.

Ostatnio informowaliśmy was o niezwykłym samochodzie Łukasza Szumowskiego. Minister zdrowia w swoim garażu oprócz dwóch Toyot ma niesamowitego Mercedesa 220S z 1959 roku. To prawdziwy klasyk, którego minister odnawiał przez dziesięć lat.

A reszta? Na uwagę na pewno zasługuje poseł Koalicji Obywatelskiej, Adam Cyrański. On ma w garażu kilka samochodów – Jeep z 88 roku, Mercedes 124C z 93, cztery BMW, a także… Star 266 z 1983 roku. Zaskoczeni, co?

Piękny samochód posiada również Andrzej Gut-Mostowy z PiS. Te kształty znają chyba wszyscy! Mercedes Klasy G z 1994 roku czyli słynna „Gelenda”. Poseł zresztą lubuje się w samochodach terenowych, posiada jeszcze Jeepa Wranglera.

Warto na moment zatrzymać się przy Markowi Rutce, posłowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej. On w swoim garażu posiada… ambulanse. I to jakie! Peugeot 505 Heuliez oraz ZSD Nysa 552. Samochody odpowiednio z 84 oraz 89 roku.

Na koniec zostawiliśmy sobie kolejnego posła Koalicji Obywatelskiej. Jerzy Hardie-Douglas w garażu posiada przepiękny motocykl – Harley-Davidson Road King 1500. Przyznajcie się – takich maszyn u naszych posłów się nie spodziewaliście.

Zdjęcia poglądowe

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News