Już teraz możesz kupić aż 32 samochody za 7 tysięcy złotych. To 230 zł za sztukę! Co to za okazja?

32 samochody za łączną kwotę 7326 zł? To brzmi jak okazja stulecia. Warunek jest tylko jeden – musisz wziąć wszystkie na raz. Skoro brzmi tak dobrze, to gdzie jest haczyk?

Już teraz możesz kupić aż 32 samochody za 7 tysięcy złotych. To 230 zł za sztukę! Co to za okazja?
Podaj dalej

Haczyk w tym, że mowa o samochodach, które w większości nadają się wyłącznie na złom. Białystok chce pozbyć się problemu. Auta zostały porzucone na ulicach miasta. Nikt nie zgłosił się po nie w ciągu 6 miesięcy, a to oznacza, że właściciel nie ma już do nich prawa. Problem spada na miasto.

Białystok wpadł na pomysł, aby wszystkie te samochody odsprzedać. Pakiet 32 aut został wystawiony za dokładnie 7326 zł. Warunek jest taki, że za tę kwotę trzeba kupić wszystkie 32 graty. Nie można sobie wybierać, kupować pakietów.

Wśród 32 egzemplarzy znajdziemy m.in. Hondę Civic, Renault Megane, czy Lanosa. Oczywiście musicie wziąć pod uwagę, że ktoś te samochody z jakiegoś powodu porzucił. Jeśli nikt nie zgłosi się po auta, miasto będzie musiało zapłacić za ich utylizację. Czy zatem nadal zakup 32 aut za 7 tysięcy brzmi jak okazja? Niezupełnie.

Przeczytaj również