Hummer porzucony w Łodzi. Skąd samochód się tam wziął i do kogo należy? Przepiękna maszyna

Hummer porzucony w Łodzi. Skąd samochód się tam wziął i do kogo należy? Przepiękna maszyna

Podaj dalej

Hummer H1 to dosyć unikatowy, kultowy samochód – legenda. Na całym świecie są osoby, które marzą o takim pojeździe. Jeden z egzemplarzy stoi porzucony w Łodzi. Dlaczego? Skąd się tam wziął?

Zdjęcia samochodu zobaczyliśmy niedawno na fanpage-u „Ciemna Strona Poznania”. Fotograf wybrał się do Łodzi. Tam znajduje się porzucony Hummer H1 – potężny, 16-osobowy. Samochód był w przeszłości wykorzystywany jako limuzyna przy różnych imprezach – weselach, wieczorkach kawalerskich itd.

porzucony hummer
fot. Ciemna Strona Poznania

Niestety, od kilkunastu lat prawdziwy klasyk swoi porzucony w Łodzi, tuż obok wyburzanej fabryki. Jak zauważył sam fotograf, widać już na nim upływ czasu, kiedy to absolutnie nikt się samochodem nie interesował. Zauważalne są ślady korozji i uszkodzenia mechaniczne.

porzucony samochód
fot. Ciemna Strona Poznania

Czy porzucony Hummer H1 jest skazany na zapomnienie? Na szczęście nie! Okazuje się, że pojawił się prywatny inwestor, który ma zamiar zagospodarować samochód, odnowić, odrestaurować, a następnie przeznaczyć na działalność dobroczynną. Trzymamy kciuki!

Hummer H1 to ikoniczny pojazd terenowy stworzony z myślą i na potrzeby armii Stanów Zjednoczonych na początku lat 90. XX…

Gepostet von Ciemna Strona Poznania am Donnerstag, 27. August 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News