Gwiazda piłkarskiej reprezentacji Polski zatrzymana! Prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Gwiazda piłkarskiej reprezentacji Polski zatrzymana! Prowadził samochód pod wpływem alkoholu

piłkarz gwiazda pod wpływem alkoholu maciej szczęsny (2)

Podaj dalej

PAP podała informację, którą dalej przekazuje „Onet”, że zatrzymany podczas jazdy pod wpływem alkoholu został Maciej Szczęsny. To była gwiazda piłkarskiej reprezentacji Polski, aktualnie często występujący jako ekspert telewizyjny.

PAP przekazała informację, że Maciej Szczęsny został zatrzymany w Warszawie. Podczas badania alkomatem miał wydmuchać 0,6 promila alkoholu. Po zatrzymaniu byłej gwieździe polskiej reprezentacji zostało zatrzymany prawo jazdy. Samochód został zaś przekazany osobie, którą wskazał sam zainteresowany.

piłkarz gwiazda pod wpływem alkoholu maciej szczęsny
fot. pixabay

„Onet” cytuje fragmenty rozmowy PAP z Maciejem Szczęsnym. Były bramkarz reprezentacji Polski miał potwierdzić całe zdarzenie. Zaznaczył, że musiał w środku nocy zawieźć żonę na lotnisko. Ta jest stewardessą i dostała nagłe wezwanie, że o 4:15 nad ranem musi być na lotnisku. Szczęsny miał wypić wcześniej do kolacji dwa piwa i siadając do samochodu nie miał poczucia, że alkohol wciąż może się utrzymywać w jego organizmie.

fot. pixabay

Bramkach stwierdził, że jest mu z tego powodu potwornie wstyd, chociaż później w jednej z rozmów stwierdził, że nie wydmuchał 0,6 a 0,36 promila. Szczęsny zagrał w reprezentacji Polski 7 meczów pomiędzy 1991 i 1996 rokiem. Jeżeli chodzi o piłkę klubową, reprezentował barwy m.in. Legii Warszawa, Widzewa Łódź, Polonii Warszawa oraz Wisły Kraków. Takie informacje podaje o nim portal „Wikipedia”.

Zdjęcia ilustracyjne

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News