Dzban znalazł sobie dziwny sposób na zabawę. Nie zgadniecie czym niszczył zaparkowane samochody

Dzban znalazł sobie dziwny sposób na zabawę. Nie zgadniecie czym niszczył zaparkowane samochody

Podaj dalej

Czytając niektóre artykuły zastanawiamy się… po co? Dlaczego? Jak ktoś wpadł na taki pomysł? Tak samo mamy właśnie teraz. Pewien facet znalazł sobie ciekawy sposób na relaks – niszczył samochody. Nie zgadniecie w jaki sposób.

Otóż 27-latek z Zielonej Góry chodził sobie po osiedlu i uszkadzał samochody. W jaki sposób? Tłuczkiem do mięsa. Tak, amator uklepywania kotletów schabowych był już tak znudzony swoim hobby, że wyszedł na zewnątrz i wybił szyby w czterech autach i zdemolował klatkę schodową.

uszkadzał samochody
fot. Policja

Szkody oszacowano na 2,8 tysiąca zł. Teoretycznie za takie czyny groziłoby mu od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Natomiast 27-latek może spędzić za kratami nawet 7,5 roku, ponieważ jego wyczyny zostały zakwalifikowane jako chuligańska recydywa.

samochody policja zatrzymanie

Jak łatwo się domyślić, mężczyzna był kompletnie pijany i policja zabrała go na izbę wytrzeźwień. Pan tłumaczył, że szedł na imprezę więc dla własnego bezpieczeństwa zabrał tłuczek do mięsa. Dlaczego demolował samochody? Sam zainteresowany nie potrafi wytłumaczyć.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News