Donald Trump – uwielbiany prezydent Amerykanów. Jakie posiada samochody w swojej kolekcji?

Donald Trump – uwielbiany prezydent Amerykanów. Jakie posiada samochody w swojej kolekcji?

Podaj dalej

Donald Trump to jedna z tych osób, która ma tyle samo zwolenników, czy przeciwników. Nie można jednak obojętnie przejść obok jego kolekcji aut. Te samochody są naprawdę ciekawe i różnorodne. Można pozazdrościć.

Co prawda Donald Trump obecnie jest prezydentem Stanów Zjednoczonych, natomiast chyba bardziej mimo wszystko i tak znany jest ze strony przedsiębiorcy. W tytule zawarłem tezę, że jest to prezydent uwielbiany przez Amerykanów. Oczywiście nie przez wszystkich, bo duża część ma go serdecznie dosyć. Jest on natomiast idealnym przywódcą w oczach tych, którzy cenią sobie rządy silnej ręki.

samochody trump

Ciężko byłoby wymienić w tym artykule wszystko, co posiada Trump. Biznesy w ponad 20 krajach świata, nieruchomości, hotele, itd. Nikt tak naprawdę nie wie, jaki jest majątek prezydenta USA. Szacuje się natomiast, że jest to ponad 3 miliardy dolarów (sam zainteresowany twierdził, że jest to nawet ponad 10 miliardów). Wiemy za to na pewno jakie samochody posiada Trump. Czym może się pochwalić?

Wszystkie samochody Trumpa… Kto by to zliczył?

Jedną z perełek Trumpa jest Rolls-Royce Silver Cloud. Zresztą, Rolls-Royce to ulubiona marka prezydenta. W przeszłości posiadał też m.in. Phantoma. Natomiast Silver Cloud z 1956 roku to na pewno oczko w głowie Trumpa.

Kolejny klasyk w garażu Donalda, to Lamborghini Diablo. Jeśli nadal wam mało, to jest jeszcze Mercedes-Benz SLR McLaren. Zresztą, Mercedesów miał więcej, m.in. limuzyny Maybach. Kwestia gustu, czy lepsza limuzyna, czy wspomniany wcześniej SLR McLaren.

Były też Cadillaki. Np. Allante, czy SUV-a Escalade. Mercedesy, Rolls-Royce’y… ale Trump posiada też Teslę Roadster, a nawet „24 Karat Gold Chopper”, czyli choppera z elementami wykonanymi z żywego złota. Co wy na to. Chyba całkiem niezłe ma Trump te samochody, nie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News