Kosmiczny sedan

Kosmiczny sedan

140 interakcji

Podaj dalej

Rutledge Wood, który od wielu lat zajmuje się komentowaniem serii NASCAR, spełnił jedno ze swoich marzeń. Dziennikarz zaprojektował i zrealizował własną wizję Sportowej Camry 2018.

Rutledge Wood Camry został wyposażony w wysokiej jakości panele nadwozia, które co ciekawe w całości zostały wyprodukowane za pomocą techniki druku 3D. Tym samym sposobem skonstruowano m.in. nakładki na progi, zderzaki, panele świateł a także maskę samochodu. Dziennikarzowi przy produkcji samochodu pomagało Real Time Automotive Solutions, a inspirację stanowił przemysł kosmiczny.

Koła z lekkich stopów Rotiform o rozmiarze 20 cali zestawiono z obniżonym zawieszeniem Megan Racing. Pojazd został pokryty specjalnie opracowanym, lśniącym odcieniem fioletu o nomenklaturze “Blurple”. Wnętrze samochodu wyścielono skórą, która na co dzień stosowana jest do produkcji rękawic baseballowych, nie zapominając jednak o dominującym kolorze pojazdu. Efektu końcowego dopełnia kontrastujące obszycie.

Toyota Rutledge Wood Camry została zaprezentowana podczas targów Specialty Equipment Market Association. Oprócz niej przedstawiono również modele m.in. C-HR Beat Box, C-HR R-Tuned oraz egzemplarz służący w wyścigach NASCAR jako samochód bezpieczeństwa.

Tagi: Toyota

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News