Karambol w USA. Zginęło siedmiu motocyklistów

Karambol w USA. Zginęło siedmiu motocyklistów

Podaj dalej

Siedmiu motocyklistów zginęło w karambolu drogowym na drodze w mieście Randolph w stanie New Hampshire w USA – podała tamtejsza policja. Motocykliści zderzyli się z nadjeżdżającym z przeciwka pick’upem. To jeden z najtragiczniejszych wypadków ostatnich lat – przekonują służby stanowe.

Do zderzenia doszło na drodze stanowej w mieście Randolph. Pickup dodge 2500 jechał w kierunku zachodnim, podczas gdy motocykliści zmierzali na wschód New Hampshire. W zderzeniu z samochodem zginęło 7 motocyklistów.

Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem katastrofę, która pochłonęła tyle ofiar. To straszny wypadek – powiedział Chris Vetter z policji stanowej New Hampshire.

To jeden z najtragiczniejszych wypadków tego rodzaju w tym regionie. Okoliczności zdarzenia są badane. Na razie nie ma informacji o jego dokładnym przebiegu. Według CNN nikt nie został w tej sprawie aresztowany.

CNN stwierdza, że służby nie odpowiedziały na razie na pytanie, czy kierowca, pracujący dla firmy transportowej, był trzeźwy i czy zbiegł z miejsca wypadku. Podano jednak dane kierującego ciężarówką – to 23-letni Wołodymyr Żukowsky, pracujący dla firmy transportowej zlokalizowanej w Springfield w stanie Massachusetts.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News