Ważniak zaparkował swojego SEAT-a, zajmując 4 miejsca parkingowe. Jego tłumaczenie to absolutny HIT

Ważniak zaparkował swojego SEAT-a, zajmując 4 miejsca parkingowe. Jego tłumaczenie to absolutny HIT

Podaj dalej

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakich możesz doświadczyć w życiu, jest próba znalezienia wolnego miejsca na zatłoczonym parkingu. Krążenie w kółko to nie tylko strata czasu, ale i pieniędzy. Prawie zawsze trafimy na kogoś, kto zajął dwa miejsca. Tym razem jednak ważniak w Seacie całkowicie przesadził. 

Jak samolubnym trzeba być?

wazniak-seat-parkowanie-4-miejsca

W brytyjskim miasteczku Spalding gość postanowił zaparkować swojego SEAT-a nie na dwóch, nie na trzech, a na CZTERECH miejscach parkingowych. Tak, czterech. Co trzeba mieć w głowie, żeby jednym samochodem ograbić trzech innych kierowców z miejsca do parkowania?

Możemy sobie tylko wyobrazić, że na miejscu tego gościa zapadlibyśmy się pod ziemię i nigdy więcej już nie wychylili nawet głowy. Ale gdzie tam. Facet o imieniu Fabio Silva postanowił zabrać głos i bronić swoich działań. 

Chyba żartujecie. Nie ma nic lepszego niż parkowanie i zajmowanie czterech miejsc. Najpierw wydajcie kupę kasy na swój samochód, a wtedy zrozumiecie, dlaczego tak robię. Przepraszam, ale nie chcę aby idioci zniszczyli mój powód do dumy. 

Już widzicie, z czym mamy tutaj do czynienia? Facet wydał kilkaset funtów na starego SEAT-a, a teraz będzie zatruwał życie innym kierowcom w obawie, że ci zepsują mu jego dorobek życia. Nie ma nic złego w dbaniu o swój samochód, ale jeśli tak bardzo obawiasz się o parkingowe rysy, zostaw swoje cztery kółka w garażu pod kocem! 

wazniak-seat-parkowanie
Tutaj ktoś przyłapał go na innym parkingu. Tym razem stoi na 2 miejscach.

To chyba jakiś żart!

Wydawać by się mogło, że na faceta spadnie lawina hejtu i negatywnych komentarzy. I rzeczywiście tak było, choć znaleźli się również obrońcy jego strategii. 

To tylko sprawa miejsca parkingowego, ja zawsze parkuję tak, jak ty. Wiem, jak się czujesz, bo kilka razy ktoś porysował mi zderzak. Ludzie nie szanują samochodów obcych i wszyscy znamy to uczucie. Wszystko co mogę zrobić, to dalej parkować w ten sposób!

Mamy nadzieję, że duża liczba roześmianych buziek oznaczała jednak w tym przypadku ironię, choć… W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo. Na szczęście pod postem na Facebooku z zamieszczonym zdjęciem SEAT-a przeważały jednak komentarze w stylu „Ty kretynie!”. 

Panienka zaczęła rozbierać się na środku ruchliwej autostrady. Kierowca TIR-a miał niezły refleks i widok

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News