Twój Diesel lub benzyniak ci za to podziękują! Wydasz 20 zł, a efekt będzie piorunujący - zrobisz to całkiem sam

Twój Diesel lub benzyniak ci za to podziękują! Wydasz 20 zł, a efekt będzie piorunujący - zrobisz to całkiem sam

wilgoć w samochodzie samochód jak się pozbyć jak zapobiegać (4)

Podaj dalej

Zima to szczególnie trudny okres nie tylko dla nas, ale i dla naszych samochodów. Twój benzyniak lub Diesel podziękują ci za tą tanią wymianę, a po zimie na pewno się przyda. Nie bój się – do tego nie potrzeba właściwie żadnego doświadczenia mechanicznego. To proste, każdy może to zrobić sam! 

Nowe wycieraczki – na wiosnę to mus!

Większość z nas zapomina o tym, jak bardzo zużyte są wycieraczki w naszym samochodzie. Dopiero przy pierwszym mocniejszym deszczu lub roju owadów okazuje się, że nie mamy dostarczającej widoczności. Twoja benzyna lub Diesel staną się bardziej bezpieczne z nowymi wycieraczkami, a wymiana kosztuje naprawdę niewiele. 

Sprawdzanie wycieraczek każdej wiosny i jesieni może pomóc zachować bezpieczeństwo na drodze. Wymiana ich jest tak prosta, jak możemy sobie to tylko wyobrazić. 

Polacy oszaleli – to paliwo jest dziś dużo, dużo tańsze! Korzyści nie tylko dla portfela – [GDZIE ZATANKOWAĆ?]

Wycieraczki przedniej szyby warto wymieniać – podobnie jak klocki hamulcowe, są one elementem, który się zużywa. Oczywiście, woda zalegająca na przedniej szybie jest dużo mniej poważna niż niedziałające hamulce, ale mimo wszystko, dobra widoczność jest niemal równie ważna. 

Twój Diesel lub benzyniak ci za to podziękują

Jeśli twój Diesel lub benzyniak nie mają funkcji grzania przedniej szyby, podczas zimy z pewnością wycieraczki zużyły się mocniej – od lodu i śniegu. 

Obecnie w Polsce mamy bardzo deszczową pogodę i niestety, ale nie wygląda na to, aby miało się to zmienić. W trudnych warunkach pracy potrzebujemy idealnie dopasowanych i działających wycieraczek. 

Przed zakupem wycieraczek, sprawdź odpowiedni rozmiar i typ dla swojego samochodu. Zmierz każde pióro wycieraczki i zanotuj typ złącza. To bardzo ważne, bo słabe połączenie między ramieniem wycieraczki a piórem spowoduje gorsze działanie. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News