To paliwo jest dziś DUŻO tańsze! Tankując je przejedziesz nawet do 100 km więcej [SPRAWDŹ GDZIE]

To paliwo jest dziś DUŻO tańsze! Tankując je przejedziesz nawet do 100 km więcej [SPRAWDŹ GDZIE]

dystrybutor paliwo silnik diesel

Podaj dalej

To żadna pułapka – tankując dziś to paliwo wasz samochód przejedzie nawet do 100 kilometrów więcej na jednym baku. Najlepsze jest jednak to, że jest ono dziś dużo tańsze niż w pozostałe dni tygodnia. Jak załapać się na promocję? SPRAWDŹ TUTAJ! 

Tańsze i lepsze paliwo – sprawdź gdzie zatankować

Czy warto kupić diesla
Fot. pixabay.com

Paliwo na stacjach benzynowych wciąż jest bardzo drogie, więc kierowcy szukają sposobu na oszczędność. Tańsze tankowanie i większy przebieg na jednym baku to więc sytuacja z gatunku win-win. 

Nie jest tajemnicą, że rodzaj i jakość paliwa ma ogromne znaczenie dla naszego samochodu. Paliwo o lepszej jakości pozwoli nam przejechać więcej kilometrów na jednym tankowaniu, bowiem wasz silnik będzie potrzebował mniej energii do poruszania się. 

Ale to nie jedyna zaleta tego paliwa. Pozwoli ono także zredukować osadzenie się nagaru i różnego rodzaju brudu w waszym silniku. Dziś możecie zatankować je dużo, dużo taniej. Sprawdźcie najlepszą promocję TUTAJ.

Benzyna czy diesel
Fot. pixabay.com

Lepsze spalanie – szczęśliwy portfel

Oczywiście, nie tylko rodzaj i jakość paliwa ma znaczenie dla poziomu ogólnego spalania. Jeśli chcecie jeszcze bardziej wydłużyć zasięg swojego samochodu na jednym baku, należy przestrzegać kilku podstawowych reguł, które powinien znać każdy kierowca. 

Polscy kierowcy stosują ten trik, aby obniżyć spalanie benzyny lub Diesla. Absolutnie tego nie rób!

Najważniejsza z nich to regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach, a także odpowiednia praca skrzynią biegów. Więcej o sposobach na zmniejszenie spalania przeczytacie TUTAJ. Na ten moment nie mamy co liczyć na znaczące obniżki cen paliw na stacjach benzynowych. Trzeba więc szukać najlepszych sposobów na to, jak oszczędzić trochę „grosza” na paliwie. Jakie są wasze ulubione sposoby na eco driving?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News