Jeśli przekroczysz 140 km/h tym zwariowanym Mitsubishi, zaczną dziać się rzeczy nie z tej ziemi

Jeśli przekroczysz 140 km/h tym zwariowanym Mitsubishi, zaczną dziać się rzeczy nie z tej ziemi

Podaj dalej

Mitsubishi Diamante, które na niektórych rynkach znane było również jako Magna, Sigma, V3000, czy Verada, nie jest szczególnie atrakcyjnym samochodem. Jeden z użytkowników portalu Reddit podzielił się jednak zdjęciami wyjątkowego egzemplarza. To nie jest kolejna nudna replika DeLoreana.

DeLorean wraca do produkcji po 40 latach. Będzie taki sam, tylko lepszy… i droższy

Ten samochód ma do zaoferowania zdecydowanie więcej, niż inne modele Diamante. Jego właściciel najwyraźniej jest wielkim fanem filmów z cyklu „Powrót do przyszłości”. Zmodyfikował więc swojego sedana tak, by możliwie najbardziej przypominał DMC DeLoreana używanego w filmie przez dr Emmetta L. Browna. 

Oczywiście Mitsubishi nie jest nawet w połowie tak atrakcyjne, jak prawdziwy DeLorean. Części inspirowane „Powrotem do przyszłości” niestety nie poprawiają jego wyglądu. 

Cóż, mimo to właścicielowi należą się pochwały za włożoną pracę w modyfikacje samochodu. Nawet jeśli nie ma on możliwości podróżowania w czasie. Jednym z najfajniejszych elementów jest tablica rejestracyjna „OUTATIME”, która zamontowana była na oryginalnym samochodzie filmowym. 

Entuzjaści „Powrotu do przyszłości” często tworzą własne samochody podróżujące w czasie, jednak zwykle używają do tych celów replik DeLoreana. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News