To najdroższe miejsce parkingowe na świecie! Nie zgadniesz, za ile ktoś je kupił. To czyste szaleństwo

To najdroższe miejsce parkingowe na świecie! Nie zgadniesz, za ile ktoś je kupił. To czyste szaleństwo

parking-miejsce-parkingowe

Podaj dalej

Miejsca parkingowe to szczególnie cenne lokalizacje, ale żeby aż tak?! W przypadku zatłoczonych ruchem ulicznym miast, takim jak z pewnością jest Manhattan, istnieje duże zapotrzebowanie na miejsca parkingowe. Zamiast płacić tak ogromnej kasy, może lepiej jest wybrać metro, albo pójść pieszo?

Miejsce parkingowe za krocie

miejsce-parkingowe

Popyt na miejsca parkingowe na Manhattanie jest tak duży, że w jednej z dzielnic mieszkaniowych w Nowym Jorku, są one droższe niż dom! To konkretne miejsce parkingowe zostało sprzedane za rekordowy 1 milion dolarów (3,6 mln złotych). 

Prywatny garaż wysoki na 4,6 metra, szeroki na 2,5 i długi na 4,5 metra znajduje się wewnątrz 8-piętrowego luksusowego budynku mieszkalnego. 

Dolly Lenz, wieceprezes nowojorskiej firmy zajmującej się nieruchomościami powiedziała, że garaż można zmodyfikować tak, aby zmieścił dwa samochody na specjalnej rampie. 

parking pod sklepem
fot. evening_tao | freepik.com

Wszak to Manhattan!

– To jest właściwie zaniżona kwota. Zwykle kupując miejsce parkingowe, kupujesz dosłownie miejsce między dwiema liniami w wyznaczonym miejscu – powiedziała dla stacji ABC News. 

Lenz mówi, że cena wcale nie jest tak niedorzeczna, jak mogłoby się wydawać. Wszak to Manhattan! Kobieta przewidywała nawet, że ludzie mogą chcieć licytować znacznie większe sumy. 

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Nie mówimy tu o naprawdę dużych liczbach na poziomie 1 miliona dolarów – powiedziała. – Bardziej chodzi o to, aby go po prostu zdobyć. Myślę, że ludzie będą licytować powyżej ceny wywoławczej. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News