Te stacje benzynowe są dziś wyjątkowo oblegane. Polscy kierowcy tankują paliwo dużo taniej! [LISTA]

Te stacje benzynowe są dziś wyjątkowo oblegane. Polscy kierowcy tankują paliwo dużo taniej! [LISTA]

Podaj dalej

O tym, jak ważne jest tankowanie właściwego paliwa, powinni pamiętać wszyscy kierowcy. Często szukamy oszczędności i wybieramy stacje benzynową, której paliwo nie jest sprawdzone. A to duży błąd, bowiem można tankować najlepsze możliwe paliwo za bardzo rozsądną cenę. Promocja na benzynę bezołowiową na tych stacjach benzynowych trwa tylko dziś – SPRAWDŹ JAK Z NIEJ SKORZYSTAĆ! 

Paliwo dużo taniej

shell nozzle

Paliwo na początku marca osiągnęło rekordowe stawki, a kierowcy szukają oszczędności. Lepszej okazji na zatankowanie swojego samochodu świetnym paliwem nie będzie. Dziś jest ono w wyjątkowej cenie. SPRAWDŹ PROMOCJĘ. 

Każdy z nas chciałby tankować paliwo premium, ale często jest ono dużo droższe od „normalnego”. Pozwala ono usunąć nagromadzone w silniku osady, zapobiega utracie mocy, a przede wszystkim zmniejsza spalanie naszego silnika. 

Paliwo Shell V-Power 95 jest przecenione w każdy wtorek, czyli właśnie dzisiaj. Bardziej efektywna benzyna na stacjach Shell kosztuje dziś tyle samo, co „normalna” bezołowiowa. To świetna okazja, aby zatankować swój samochód lepszym paliwem i na własnej skórze przekonać się o jego działaniu. 

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Dlaczego warto?

Benzyna premium testowana jest z udziałem wielu ekip startujących w sportach motorowych. Shell współpracuje m. in. z Ferrari (Formuła 1), Hyundaiem (WRC), czy BMW (DTM). Benzynę z oznaczeniem V-Power doceniają więc nie tylko klienci (już co trzeci klient Shell wybiera ten rodzaj paliwa), ale także najlepsi specjaliści z wymienionych wyżej zespołów. 

Jak skorzystać z promocji? SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News