To paliwo obniży twoje spalanie! Tylko dziś zatankujesz je dużo taniej. Kusząca promocja na stacjach benzynowych

To paliwo obniży twoje spalanie! Tylko dziś zatankujesz je dużo taniej. Kusząca promocja na stacjach benzynowych

Podaj dalej

Stacje benzynowe przyciągają swoich klientów licznymi promocjami. Najczęściej chodzi jednak o coś w stylu dwóch hot dogów w cenie jednego, albo obniżki na myjnię… Tym razem jednak przeceniona jest benzyna! Na jakich stacjach paliw możemy zatankować taniej? I jaki rodzaj paliwa objęty jest promocją? Sprawdź TUTAJ!

Benzyna dziś dużo taniej

shell-paliwo-v-power-pistolet

Benzyna bezołowiowa, jak i paliwo typu Diesel, osiągają od początku roku rekordowe wartości. Ponadto, we znaki dają się minusowe temperatury, które nie sprzyjają ekonomicznemu spalaniu. Kierowcy szukają więc sposobów na to, jak zaoszczędzić na paliwie. Dobrym sposobem jest korzystanie z wszelakich promocji przygotowanych dla kierowców przez stacje benzynowe.

Jeśli chcesz zatankować taniej, musisz się jednak spieszyć. Ta benzyna przeceniona będzie tylko dziś – we wtorek. Wszystko w ramach specjalnej akcji, o której więcej przeczytacie pod tym linkiem.

Co więcej, ten konkretny rodzaj paliwa, który został objęty promocją, pozwoli obniżyć spalanie, więc jest wyjątkowo „w cenie” w zimowe, chłodne dni. Szczegóły promocji i listę stacji znajdziesz TUTAJ.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Dlaczego warto?

Benzyna Shell V-Power  posiada w swoim składzie komponenty pomagające zmniejszać tarcie w silniku, dzięki czemu energia powstająca w wyniku spalania paliwa może być efektywniej wykorzystywana do napędzania pojazdu. Paliwo jest regularnie weryfikowane przez niezależne badania prowadzone przez Urząd Ochrony Klienta i Konsumenta. Wysoką jakość paliw potwierdza także zdobyty w 2018 roku Złoty Laur Konsumenta przyznany marce Shell V-Power.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News