Jak nowa! Używana Skoda Octavia II z przebiegiem 43 000 km w okazyjnej cenie. Ma silnik nie do zajechania [GALERIA]

Jak nowa! Używana Skoda Octavia II z przebiegiem 43 000 km w okazyjnej cenie. Ma silnik nie do zajechania [GALERIA]

skoda-octavia-ii-kombi

Podaj dalej

Jeśli wyznajesz zasadę, że proste i nieskomplikowane samochody są lepsze, mamy dla ciebie prawdziwą gratkę. Prawie nowa Skoda Octavia II bez turbosprężarki i innych skomplikowanych systemów trafiła na sprzedaż. Cena jest bardzo kusząca. 

Ta Skoda nie zepsuje się nigdy

skoda-octavia-ii-kombi

Dzisiejsze samochody nie są już tym, czym były kiedyś? Nie chcesz mieć na pokładzie żadnych niepotrzebnych systemów, turbin i innych „głupot”? Wśród nowych samochodów nie znajdziesz zbyt wiele, ale jest rozwiązanie. Ta Skoda Octavia II jest prosta jak budowa cepa, jest niemal nowa i ma świetną cenę. 

Często piszemy o ciekawych, używanych samochodach – podobnie jak ta Skoda, to prawdziwy unikat. Czasami mamy samochód wykonany w zaledwie kilku egzemplarzach, czasami pod maską ciekawe V8 czy V12. Ale nie pomijamy też samochodów, którymi wszyscy jeździmy na codzień. 

skoda-octavia-ii-kombi

Jeśli nie czujesz zapachu zmian wprowadzanych w nowszych modelach, ta Skoda będzie dla ciebie idealna. Wciąż jest wielu kierowców, którzy cenią sobie prostotę, zamiast małych, turbodoładowanych silników, z bezkluczykowym systemem i zaawansowaną elektroniką. 

Serwisowany w ASO, garażowany

skoda-octavia-ii-kombi

Na sprzedaż trafiła Skoda Octavia II z 2006 roku z klasycznym, wolnossącym silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 litra. Jednostka o mocy 102 KM zasłynęła kulturą pracy i niską eksploatacją i kosztami obsługi. Samochód jest w nadwoziu kombi, więc jeśli podróżujesz z dużymi gabarytami, lub rodziną, to idealny wybór. 

Samochód nie jest jednak słabo wyposażony. Mamy elektryczne szyby, asystenta parkowania i bardzo podstawowe audio – i to właściwie wszystko. Pierwszy właściciel bardzo dbał o samochód, który jest w doskonałym stanie. Od samego początku samochód serwisowany był w ASO i garażowany. 

skoda-octavia-ii-kombi

Dziś Skoda ma przebieg zaledwie 41 000 kilometrów. Cena 7 000 euro (32 000 zł) to prawdziwa okazja jak za niemal nowy samochód. Jasne, ma 15 lat – ale jest w doskonałej kondycji i posłuży jeszcze ładnych kilka lat bez żadnych problemów. 

Skoda Octavia Kombi 1.6 Classic (1. właściciel) – ogłoszenie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News