Święty Mikołaj dotarł również na stacje paliw! Fantastyczna promocja dla kierowców

Święty Mikołaj dotarł również na stacje paliw! Fantastyczna promocja dla kierowców

shell nozzle

Podaj dalej

Kierowcy tankujący paliwo mogą w tym roku odebrać kultowe modele „Mistrzowskiej Kolekcji Ferrari”. Na stacjach Shell do końca stycznia trwa promocja w skład której wchodzą 4 niesamowite, zdalnie sterowane modele Ferrari. Na wstępie warto zaznaczyć, że modele nie są dostępne nigdzie indziej, tylko na stacjach paliw Shell. Wystarczy zebrać cztery naklejki i odebrać samochód w promocyjnej cenie.

Tankuj paliwo i weź udział w promocji

Mistrzowska kolekcja Ferrari na stacjach Shell

Wielu kierowców w Polsce zna „Mistrzowską Kolekcję Ferrari” i modele, jakie co jakiś czas znajdują się w promocji na stacji Shell. W zeszłym roku tankując paliwo na stacjach tej sieci mogliśmy między innymi odebrać zdalnie sterowany model Formuły E, albo model BMW M4 DTM czy samochód z serii NASCAR. Tym razem mamy prawdziwą gratkę, bowiem do wyboru mamy aż cztery samochody Ferrari.

Wśród nich znajdziemy: SF1000 Tuscan GP – Ferrari 1000, 488 Challenge Evo, 488 GTE AF Corse #51 2019 oraz FXX-K EVO.

Każdym z czterech kultowych modeli Ferrari możemy sterować za pomocą naszego smartfona! Wystarczy zeskanować QR kod z opakowania i zainstalować odpowiednią aplikację Shell Racing Legenda. Następnie możemy ścigać się ze znajomymi lub online za pośrednictwem aplikacji.

ferrari-kolekcja-shell-paliwo

Jednym z cieszących się największą popularnością modeli będzie z pewnością SF1000 Tuscan GP – Ferrari 1000. To bolid Formuły 1 przygotowany przez stajnię z Maranello specjalnie z myślą o tysięcznym starcie w Grand Prix. W Toskanii w 2020 roku Sebastian Vettel i Charles Leclerc startowali w bordowym malowaniu, nawiązującym do pierwszego startu Ferrari w historii.

Jak zdobyć model Ferrari?

Mistrzowska Kolekcja Ferrari dostępna jest wyłącznie na stacjach Shell. Oznacza to, że nie kupimy jej w żadnym innym sklepie. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji? Należy zdobyć cztery naklejki, tankując paliwo lub kupując kawę w zestawie z jedzeniem. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto zatem zainteresować się nią jak najszybciej, bowiem z takiego prezentu pod choinką ucieszą się nie tylko najmniejsi fani wyścigów i Ferrari!

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News