Skoda obcina ceny swoich samochodów. Gigantyczne rabaty. Tak tanio nie było jeszcze nigdy!

Skoda obcina ceny swoich samochodów. Gigantyczne rabaty. Tak tanio nie było jeszcze nigdy!

skoda-superb-2021-diesel-tdi

Podaj dalej

Skoda to wciąż jeden z najbardziej popularnych samochodów w Polsce. Czeski producent już od jakiegoś czasu przyzwyczaił swoich klientów do wysokiej jakości i dobrych cen. Z początkiem roku 2021 Skoda przygotowała jednak ogromne rabaty dla swoich przyszłych klientów. Czy to najlepszy moment na zakup Octavii, Superba, czy Fabii?

Nowa Skoda zamiast używanego „grata”?

Skoda Octavia RS IV kombi
fot. Skoda

Różne formy finansowania dostępne nawet dla klientów prywatnych zachęcają do zakupu nowego samochodu. Rynek aut używanych wciąż ma się dobrze, ale może warto rozważyć całkowicie nowe auto? Skoda Octavia, Superb, czy Fabia, już dawno nie była tak tania w zakupie. 

Największy upust Skoda przygotowała na dwa swoje najdroższe samochody. Superb i duży SUV – Kodiaq, są tańsze nawet o 17 000 złotych. Ceny luksusowej limuzyny rozpoczynają się obecnie od 91 250 zł, czyli tylu, ile jeszcze niedawno trzeba było zapłacić za Octavię. Najtańszy Kodiaq będzie z kolei kosztował nas 98 850 złotych. Obydwa samochody w „podstawie” występują z silnikiem benzynowym 1.5 TSI ACT o mocy 150 KM. 

Skoda Octavia RS

Na nieco mniejszy, ale wciąż zachęcający rabat mogą liczyć klienci poszukujący Skody Octavii. Najbardziej popularny model czeskiego producenta jest tańszy nawet o 8000 złotych. W podstawie z silnikiem 1.0 TSI Skoda będzie kosztować 76 200 zł. Najwyższy rabat otrzymamy decydując się na silnik 2.0 TDI z automatyczną skrzynią biegów. 

KIEROWCO! ZAPŁAĆ O POŁOWĘ MNIEJ PRZY NASTĘPNYM TANKOWANIU!

Przecena na wszystkie silniki

O 7000 zł taniej możemy kupić z kolei Skodę Karoq, a 6500 zł upustu producent przygotował na modele Scala i Kamiq. Najmniejszym rabatem, co logiczne, została objęta najtańsza w gamie Skoda Fabia (5500 zł). 

Popularnego hatchbacka możemy teraz kupić za 47 800 zł z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 KM. Rabatem zostały objęte jednak wszystkie wersje wyposażeniowe i silnikowe czeskiego producenta. 

2019-skoda-fabia-1

Czy to zatem najlepszy moment na zakup nowej Skody? Promocjami zostały objęte też oferty finansowania, takie jak Leasing Niskich Rat, Leasing 102%, Kredyt Niskich Rat, czy Kredyt 0% prowizji. Pełną ofertę znajdziesz TUTAJ. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News