Shell przedłuża promocję na paliwo -30 gr/l​. Kierowcy w Polsce mogą sporo oszczędzić na tankowaniu

W ostatnich dniach cały czas obserwujemy wzrost cen benzyny i oleju napędowego na stacjach w Polsce. Z tego względu kierowcy chętniej sięgają po promocje na paliwo. Na stacjach Shell można obniżyć cenę za litr o 30 groszy. Promocja obowiązuje tylko dla klubowiczów programu Shell ClubSmart codziennie, przez cały tydzień na paliwa Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. 

Niskie ceny paliw na Shell
Podaj dalej

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Shell

Paliwa premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel w obniżonej cenie 

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

W ramach promocji „7 dni korzyści dla Klubowiczów” kierowcy w Polsce mogą codziennie, przez 7 dni w tygodniu tankować wybrane paliwa z rodziny Shell V-Power w mocno obniżonej cenie. Jest to wyjątkowa okazja do tego, aby sprawdzić jak działają paliwa premium na „własnej  skórze” naszego samochodu i jego jednostki napędowej. A korzyści jest naprawdę dużo. 

Przede wszystkim, paliwo Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel czyszczą aż do 100 procent kluczowych części silnika po każdym tankowaniu. Pomagają one chronić przed gromadzeniem się osadów, które wpływają negatywnie na osiągi naszej jednostki. Co ważne, paliwa z rodziny Shell V-Power nie są przeznaczone tylko dla najmocniejszych i najbardziej sportowych samochodów. Można tankować je nawet do „zwykłych” aut, którymi poruszamy się na codzień. 

Shell w swoich paliwach premium Shell V-Power korzysta ze swojej ulepszonej formuły, opracowywanej wspólnie z globalnym partnerem Scuderia Ferrari, 

To dużo prostsze niż myślisz – wystarczy mieć smartfona i aplikację Shell ClubSmart

Shell - dystrybutor z "pistoletami"
fot. Marcin Zabolski

Jeśli jeszcze nie jesteście klubowiczami programu lojalnościowego Shell ClubSmart, to dobry czas na to, aby założyć swoje konto. Promocja „7 dni dla klubowiczów”, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest tylko dla osób korzystających z karty Shell ClubSmart. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.clubsmart.shell.pl/. 

A wejść w posiadanie aplikacji możemy w bardzo prosty sposób. Wystarczy ściągnąć na swojego smartfona aplikację Shell ClubSmart i zarejestrować swoje konto. Zajmie nam to mniej niż kilka minut, a dzięki temu uzyskamy dostęp do karty oraz programu lojalnościowego, który oferuje dużo więcej korzyści niż tylko opisywana powyżej promocja. 

W ramach promocji „7 dni korzyści dla Klubowiczów” na stacjach paliw Shell możemy zatankować paliwa Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel ze zniżką 30 groszy na litrze. 

Stacja paliw Shell w Łodzi
fot. Marcin Zabolski

Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie dla nowych i obecnych uczestników programu Shell ClubSmart. Należy pamiętać, że z okazji mogą skorzystać jedynie kierowcy samochodów o DMC do 3,5 tony. Regulamin promocji i listę stacji objętych promocją znajdziecie TUTAJ, a listę stacji Shell TUTAJ. 

1* Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 01.11.2023 do 29.02.2024 na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę 30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 l wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką – 60 l. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 5,89 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 6,13 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz Karty Dużej Rodziny.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz przy użyciu karty paliwowej. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V‑Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.
2* Jw.
3* Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również