Rzuć wszystko i jedź zatankować to paliwo! Jest dziś w mega promocji - przejedziesz na nim nawet 100 km więcej

Rzuć wszystko i jedź zatankować to paliwo! Jest dziś w mega promocji - przejedziesz na nim nawet 100 km więcej

vat akcyza diesel benzyna

Podaj dalej

Paliwo wkrótce będzie kosztować 6 zł/litr i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego kierowcy w Polsce coraz chętniej korzystają z licznych promocji przygotowanych przez stacje paliw. Jedna z nich ma miejsce właśnie dziś – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY! 

Tanie paliwo – zatankuj dziś

shell-paliwo-benzyna-tania

Nawet jeśli nie pokonujesz tysięcy kilometrów miesięcznie, drogie paliwo potrafi uprzykrzyć życie. Każdy z nas chciałby korzystać z samochodu nie licząc każdej złotówki, jednak przy obecnych cenach na stacjach paliw jest to niemal niemożliwe. 

Na szczęście wiele stacji paliw przygotowuje specjalne promocje. Jedna z nich obowiązuje właśnie dziś i dzięki niej na jednym baku przejedziecie nawet 100 kilometrów więcej. Gdzie zatankować, aby było taniej? Sprawdź TUTAJ. 

Jeśli zdecydujesz się zatankować to paliwo, korzyści odczuje nie tylko twój portfel, ale także silnik. Wysoko oktanowe paliwo jest czystsze od zwykłej 95 czy 98, dzięki czemu jednostka napędowa w twoim samochodzie zostanie utrzymana w czystości przez dłuższy czas. 

Mniejsze spalanie i czysty silnik

Nie jest tajemnicą, że zbieranie się nagaru i innych osadów na silniku to jeden z największych problemów nowoczesnych jednostek. Dlatego warto decydować się na lepszej jakości paliwo, opracowane przy współpracy takich motorsportowych ekip jak Scuderia Ferrari, czy BMW M. 

Jak pokazują dane stacji, klienci którzy raz zdecydowali się skorzystać z tej promocji, zostali z nią na dłużej. Wszystko dlatego, że oprócz zachowania swojego silnika w czystości, ich samochód ma mniejsze zużycie paliwa. Wszystko dlatego, że benzyna i Diesel spod znaku V-Power mają więcej energii, dzięki czemu twój silnik jest mniej wysilony. To pozwala obniżyć spalanie nawet o 1-2 l/100 km. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News