Polacy tankują dziś z uśmiechem na ustach! Tańsze paliwo tylko na wybranych stacjach [LISTA]

Polacy tankują dziś z uśmiechem na ustach! Tańsze paliwo tylko na wybranych stacjach [LISTA]

vat akcyza diesel benzyna

Podaj dalej

Paliwo na polskich stacjach benzynowych jest już tak drogie, że nikomu nie jest do śmiechu. Okazuje się jednak, że można przyjechać zatankować swój samochód i odjechać z uśmiechem na ustach. Na wybranych stacjach paliw we wtorki i czwartki obowiązuje interesująca promocja na paliwo – SPRAWDŹ TUTAJ. 

Tańsza i lepsza benzyna

Benzyna i Diesel już dawno przekroczyły psychologiczną barierę 5 zł/litr i nic dziwnego, że kierowcy poszukują oszczędności. Jeśli pokonujesz dużo kilometrów miesięcznie, każdy grosz się liczy i może spowodować bardzo duże wydatki pod koniec miesiąca. A co jeśli paliwo byłoby tańsze i bardziej efektywne?

To możliwe dzięki TEJ PROMOCJI, która obowiązuje na paliwo we wtorki i czwartki. W te konkretne dni kierowcy mogą zatankować taniej odpowiednio V-Power 95 i V-Power Diesel. 

Dlaczego warto?

Nie tylko niższa cena powinna być dla nas kusząca. Paliwa premium charakteryzują się wieloma innymi zaletami, niż w tym przypadku cena. Najważniejszą z nich będzie zmniejszenie spalania w waszym samochodzie. 

A więc nie tylko zapłacimy mniej za paliwo, ale i zużyjemy go mniej podczas naszych codziennych podróży. 

Po drugie, ten rodzaj paliwa bardziej „dba” o silnik naszego samochodu. Redukuje powstawanie nagaru, a dzięki większej energii, silnik potrzebuje mniejszego wysiłku aby pokonać dany odcinek trasy. 

Wreszcie, paliwo to opracowywane jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi zespołami motor sportowymi. Swoją wiedzą na temat paliw z Shellem dzielą się m. in. Scuderia Ferrari czy BMW M. Gdzie można zatankować taniej? SPRAWDŹ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News