Nowa Alfa Romeo, wyciekły zdjęcia! Włoski producent szykuje prawdziwą rewolucję [FOTO]

Nowa Alfa Romeo, wyciekły zdjęcia! Włoski producent szykuje prawdziwą rewolucję [FOTO]

Podaj dalej

Bądźmy szczerzy, ostatnie miesiące, a nawet lata, nie były najbardziej udane dla włoskiego producenta. Nowa Alfa Romeo Giulietta ma jednak odegrać kluczową rolę dla przyszłości marki. Co więcej, na pierwszych szpiegowskich zdjęciach samochód prezentuje się naprawdę dobrze! 

Alfa Romeo wróci do żywych?

Alfa-Romeo-Giulia-GTA-GTAm-8

Stellantis próbuje ponownie przywrócić do życia projekt o nazwie Alfa Romeo. To nie przypadek, że nowy dyrektorem generalnym producenta jest Jean-Philippe Imparato, który przez ostatnie 4 lata radził sobie naprawdę dobrze prowadząc do wielu sukcesów Peugeota. 

Wybór ten jest dowodem na to, że nowa grupa naprawdę chce zmienić bieg historii dla Alfy Romeo. Ostatnie lata były wszak pasmem rozczarowań i nie chodzi tu bynajmniej o awaryjność włoskich samochodów. Klienci szukający rodzinnego samochodu musieli wybierać auta innych producentów, bowiem gama Alfy była naprawdę uboga. 

Naszym zdaniem, aby odnowić historyczną mediolańską markę, nie może obejść się bez nowej Alfy Romeo Giulietta. 

Nowa Giulietta? Są szanse

Alfa-Romeo-Giulia-GTA-GTAm-6

Obecna generacja Giulietta wyszła z produkcji pod koniec ubiegłego roku. Na razie włoska marka niewiele mówi o kolejnej generacji kompaktowego sedana. Nowy dyrektor generalny Alfa Romeo musi wykazać jednak wiele innowacji i jedną z nich może być właśnie powrót tego modelu na rynek. 

Samochód widoczny na nieoficjalnych renderach wygląda naprawdę świetnie! Fani marki powinni być zadowoleni, jeśli auto faktycznie będzie miało taki kształt. Mnóstwo zagorzałych „alfaholików”  poprzesiadała się do Skody, BMW, czy Audi, bo gama modelowa Alfa Romeo była po prostu zbyt mała. 

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

alfa-romeo-giulietta

Jeśli Stellantis na poważnie myśli o wskrzeszeniu Alfy Romeo i przywrócenia jej dawnego blasku, musi poszerzyć swoją gamę.

560-konne BMW M5 upokorzone przez stary Diesel! To wyprzedzanie cwaniak zapamięta do końca życia [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News