Na wiosnę możesz zatankować dużo lepsze paliwo w tej samej cenie. Promocja wciąż trwa

Na wiosnę możesz zatankować dużo lepsze paliwo w tej samej cenie. Promocja wciąż trwa

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej

Wraz z nadejściem wiosny wielu kierowców zacznie „pozimowe” porządki w swoich samochodach. Myjnia, odkurzacz czy wymiana opon są ważne, ale to nie wszystko, co możemy zrobić dla swojego samochodu z silnikiem benzynowym lub typu diesel. Warto zatankować do niego również lepsze paliwo – tym bardziej, że nic nie przepłacisz.

benzyna diesel paliwo ceny paliw lpg autogaz
fot. freepik.com – milachka

W połowie lutego w powietrzu wreszcie zaczęliśmy czuć nadejście wiosny. Choć na zmianę opon na letnie jeszcze przyjdzie czas, warto pomyśleć już o tym, aby zadbać o pozostałe elementy naszego samochodu. Mycie i odkurzanie samochodu po zimie jest ważne, ale warto zrobić także coś jeszcze. Tym bardziej, że nie zapłacimy za to ani grosza więcej.

Atrakcyjna promocja na stacjach Shell

Paliwo premium na stacjach benzynowych Shell możemy bowiem zatankować w bardzo atrakcyjnej promocji. W każdy wtorek i czwartek paliwo z rodziny Shell V-Power jest bowiem dostępne w regularnej cenie. Oznacza to, że we wtorek kierowcy samochodów benzynowych zatankują paliwo premium za dokładnie takie same pieniądze, jak regularną „95-kę”. Z kolei kierowcy silników wysokoprężnych powinni zaplanować swoją wizytę na stacji w czwartek.

paliwo paliwa rodzaj syntetyczne hybryda spalinowy silnik zakaz
fot. freepik.com – pholigo

Promocja dostępna na wybranych stacjach Shell do 31.08.2023. Szczegóły promocji oraz szczegóły dotyczące paliw premium na stacjach Shell znajdziesz TUTAJ.

Paliwo premium – w wybrane dni nie dopłacisz nawet złotówki

Dlaczego warto? Paliwo z rodziny Shell V-Power pomaga wyczyścić silnik z nagromadzonych osadów, a także pomaga chronić go przed powstawaniem nowych. Charakteryzuje się ono również wyższą wartością energetyczną, co pomaga obniżyć spalanie naszego samochodu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym.

Po okresie zimowym warto zadbać o swój samochód nie tylko dokładnym czyszczeniem z zewnątrz, ale także wewnątrz. Wszak to co kryje się pod jego maską jest najważniejsze. A decyzja Unii Europejskiej o wprowadzeniu zakazu silników spalinowych od 2035 roku oznacza, że dbanie o nasze jednostki będzie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News